Produkcja i montaż stolarki otworowej
Produkcja i montaż stolarki otworowej , Raven s.c. Krzysztof Bośka, Sławomir Błaszczak, Grodzisk Mazowiecki

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5291806784
Rok założenia:
2015
Branża:

O firmie

Siedziba firmy Raven znajduje się w Grodzisku Mazowieckim. Spółka, której założycielami są Krzysztof Bośka i Sławomir Błaszczak, zajmuje się produkcją stolarki otworowej. Przedsiębiorstwo rozpoczęło działalność w 1997 roku.

Oferta

Dobór odpowiedniej stolarki otworowej to niełatwe zadanie. Z tego powodu najlepiej skorzystać w trakcie budowy albo planując remont domu lub innego obiektu z pomocy specjalistów z firmy Raven. Przedsiębiorstwo oferuje doradztwo techniczne, produkcję stolarki i jej precyzyjny montaż. Terminy realizacji zleceń są zawsze dotrzymywane. Firma zapewnia precyzję, wysoką jakość elementów wykończeniowych i przystępne ceny. Wytrzymałość, estetyka i energooszczędność stolarki otworowej oferowanej przez firmę w dużej mierze zależy od komponentów, które firma stosuje. Są to profile niemieckiej marki Schuco, powszechnie cenione za doskonałą jakość. Poza szczelnością, która gwarantuje łatwe ogrzewanie pomieszczeń, wyróżniają się też właściwościami antywłamaniowymi. Takie parametry mają produkowane i montowane przez Raven:
  • okna,
  • drzwi przesuwne,
  • drzwi podnośno-przesuwne.
Drzwi używane są przede wszystkim jako wyjścia tarasowe, balkonowe i na ogród. W zależności od oczekiwań klientów okna i drzwi dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych i z licznymi akcesoriami, np. klamkami.

Dodatkowe zdjęcia dokumentujące zrealizowane zamówienia i więcej informacji dotyczących oferty Raven można znaleźć na stronie internetowej. Kontakt z firmą najlepiej nawiązać telefonicznie albo e-mailowo.

Kontakt

Kontakt Raven s.c. Krzysztof Bośka, Sławomir Błaszczak

Raven s.c. Krzysztof Bośka, Sławomir Błaszczak, Grodzisk Mazowiecki

Opinie (0)

Opinie o firmie Raven s.c. Krzysztof Bośka, Sławomir Błaszczak