Wykonujemy bezpowłokowe izolacje przeciwwodne
Wykonujemy bezpowłokowe izolacje przeciwwodne , Rato Sp. z o.o., Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5272837832
REGON: 36945217600000
KRS: 0000716234
Rok założenia:
2018

O firmie

Siedziba przedsiębiorstwa Rato zlokalizowana jest w Warszawie. Podejmujemy się wykonania bezpowłokowych izolacji przeciwwodnych.

Oferta

Specjalizujemy się w technologii betonu wodoszczelnego. Świadczymy usługi związane z projektowaniem i wykonawstwem bezpowłokowykch izolacji przeciwwodnych. W swojej pracy używamy wysokiej jakości materiałów izolacyjnych.

Budynki niezależnie od lokalizacji narażone są na negatywne działanie wilgoci, dlatego warto zadbać o ich odpowiednią ochronę przeciwwodną. Izolacja przeciwwodna pozwala odizolować mury od wody i wilgoci. Jej brak może prowadzić do uszkodzeń ścian fundamentowych. Dodatkowo wilgoć murów sprawia, ze tracą one izolacyjność termiczną. Ponadto wilgoć sprzyja powstawaniu na ścianach grzybów, czy pleśni.

Izolacja przeciwwodna dzieli się na pionową oraz poziomą. Izolacja pionowa zabezpiecza budynek przed wilgocią z otoczenia, w tym przed wodami opadowymi. Z kolei izolacja pozioma to zabezpieczenie przed podciąganiem kapilarnym wody z gruntu. Do jej wykonania wykorzystuje się papę termozgrzewalną, papy na lepiku oraz folie PCV.

Nasze Izolacje przeciwwodne obejmują:
  • budynki mieszkalne
  • obiekty przemysłowe
  • konstrukcje budowlane
Do naszych obowiązków należy uszczelnianie dylatacji konstrukcyjnych specjalną masą, która jest odporna zarówno na wodę, jak i promieniowanie UV. Zapobiega to powstawaniu pęknięć.

Wszystkie powierzone nam zadania wykonujemy solidnie i terminowo. Klienci firmy Rato mogą liczyć na fachowe doradztwo w zakresie izolacji przeciwodnych oraz atrakcyjne ceny. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i nawiązania współpracy z przedsiębiorstwem Rato w Warszawie.

Artykuły

Nowoczesne rozwiązania z zakresu hydroizolacji
Nowoczesne rozwiązania z zakresu hydroizolacji
W ramach świadczonych usług firmy zajmujące się hydroizolacją wykonują w tym zakresie bezpowłokowe izolacje przeciwwodne i używają betonu wodoszczelnego.

Wideo

Kontakt

Kontakt Rato Sp. z o.o.

Rato Sp. z o.o., Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Rato Sp. z o.o.