Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7742371014
REGON: 010989960
Dodatkowe kontakty:

505 755 430

746 683 222

Rok założenia:
2018

O firmie

Siedziba firmy Ratio Legis znajduje się w Świdnicy, w województwie dolnośląskim. Biuro rachunkowe prowadzone jest przez Dariusza Osieckiego. Od ponad 20 lat pomaga małym i średnim firmom ze Świdnicy, Wałbrzycha, Świebodzic, Dzierżoniowa, Strzegomia, Jawora, Ząbkowic, Kamiennej Góry, Jeleniej Góry oraz okolic wymienionych miejscowości.

Oferta

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się między innymi z koniecznością uzupełniania dokumentacji księgowej, a to jak wiadomo zajmuje cenny czas. Na szczęście obowiązki tego typu można scedować na biuro rachunkowe Ratio Legis i dzięki temu liczyć poczynione oszczędności. Indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i dojazd do klientów składają się na kompleksową ofertę. W ramach niej księgowi wyprowadzają firmy z zaległości księgowych oraz prowadzą księgi przychodów i rozchodów. Zajmują się także ewidencją przychodu ryczałtowego i rozliczaniem podatku VAT. W tym ostatnim przypadku wykorzystywana jest metoda Jednolitych Plików Kontrolnych.

Ratio Legis to biuro, które oferuje także klientom:
  • doradztwo finansowe
  • rozliczania ZUS
  • rozliczania PIT
  • rozliczania CIT
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych
Ponadto klienci mogą zlecić obsługę kadrowo-płacową. W ramach niej sporządzane są listy płac, umowy o pracę, a także rozliczane zwolnienia lekarskie.

Uzupełnieniem oferty jest reprezentowanie klientów przed organami skarbowymi oraz w bankach. Księgowi udzielają pomocy przy uzyskiwaniu kredytów i podpisywaniu umów leasingowych.

Więcej informacji związanych z biurem Ratio Legis znajdą Państwo na stronie internetowej lub uzyskają pod podanym numerem telefonu.

Zakres działalności

Doradztwo podatkowe
Informacje dodatkowe
Firma ubezpieczona OC
Rodzaj obsługiwanych klientów
Firmy jednoosobowe
Firmy krajowe
Spółki cywilne
Spółki jawne
Spółki partnerskie

Wideo

Kontakt

Kontakt Ratio Legis Biuro handlowo usługowe Dariusz Osiecki

Ratio Legis Biuro handlowo usługowe Dariusz Osiecki, Świdnica

Opinie (0)

Opinie o firmie Ratio Legis Biuro handlowo usługowe Dariusz Osiecki