Sprzedaż i montaż automatycznych bram garażowych
Sprzedaż i montaż automatycznych bram garażowych, Rapi Bramy garażowe, Warszawa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
09:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5222720217
REGON: 141373217
Rok założenia:
2008

O firmie

Siedziba firmy Rapi znajduje się w Warszawie. Przedsiębiorstwo Rafała Piwowarczyka specjalizuje się w handlu i usługach związanych z bramami.

Oferta

Bramy to elementy zabezpieczające wjazd na posesję lub do garażu. Od ich jakości zależy bezpieczeństwo ludzi i mienia, dlatego warto zainteresować się najlepszymi jakościowo bragami garażowymi. Oferuje je firma Rapi z Warszawy, współpracująca z renomowanymi markami produkującymi zarówno bramy, jak i napędy do nich. Przedsiębiorstwo zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia i dobranie takich konstrukcji, które spełnią Państwa oczekiwania. Oferta firmy obejmuje:
  • sprzedaż bram garażowych segmentowych,
  • sprzedaż bram garażowych uchylnych,
  • sprzedaż bram garażowych rozwiernych,
  • sprzedaż bram garażowych bocznych,
  • sprzedaż bram roletowych.
Dostępne są też bramy przemysłowe i bramy wjazdowe. Ponadto do bram garażowych i wjazdowych dostarczane są systemy automatyczne umożliwiające otwieranie konstrukcji za pomocą pilota. Poza sprzedażą bram Rapi zajmuje się również ich montażem i serwisem. Dzięki wcześniejszym pomiarom i doradztwu bramy idealnie pasują i są bardziej niezawodne.

Uzupełnieniem firmowej oferty są drzwi antywłamaniowe. Przeznaczone są do montażu zewnętrznego i doskonale chronią wejście domów. W połączeniu z bramami składają się na kompleksowe zabezpieczenie posesji.

Więcej informacji o sprzedawanych bramach i napędach znajdą Państwo na stronie internetowej Rapi. Tam też umieszczono dodatkowe zdjęcia dokumentujące zrealizowane zamówienia.

Marki i specjalizacje

Firma sprzedaje, montuje i serwisuje bramy Wiśniowski, Normstahl, Hormann i Novoferm. Ponadto sprzedaje napędy i automatykę Normstahl, Came i Faac, a także drzwi Gerda.

Kontakt

Kontakt Rapi Bramy garażowe

Rapi Bramy garażowe, Warszawa

Słowa kluczowe

Opinie (4)

Opinie o firmie Rapi Bramy garażowe


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Malgorzata
Malgorzata
5.0
28.11.2023
Firma godna zaufania.polecam
Michał
Michał
5.0
11.01.2019
Chciałbym polecić firmę Rapi i podzielić się moimi spostrzeżeniami. Dwa lata temu wybudowałem dom i jeszcze podczas prac szukałem firmy, która zajmie się dostarczeniem bram. Potrzebowałem konstrukcji, które nadają się do zabezpieczenia wjazdu na posesję oraz garażu. Słyszałem, że takie ma firma Rapi, dlatego ją wybrałem. Po złożeniu zamówienia pracownicy wykonali niezbędne pomiary, dzięki czemu łatwiej było dopasować konstrukcje. W przypadku bramy wjazdowej mój wybór padł na konstrukcję przesuwną, natomiast bramę garażową wybrałem segmentową. Postanowiłem kupić sprzęt znanej marki Wiśniowski. Do obu bram poleciłem dopasować siłowniki i automatykę, żeby łatwo je otwierać. Dzięki temu systemowi nie muszę wysiadać z auta, tylko naciskam pilota i bramy się otwierają. To duża wygoda. Oczywiście bramy zostały przez Rapi fachowo zamontowane, a kiedy miałem niewielkie problemy z bramą wjazdową, to fachowcy z tej firmy przyjechali i szybko wykonali naprawę. Całość oceniam na piątkę.
Użytkownik zalogowany
Użytkownik zalogowany
5.0
11.04.2018
Polecam.
Użytkownik zalogowany
Użytkownik zalogowany
5.0
11.04.2018
Polecam!