Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 16:00
Wt.
07:00 - 16:00
Śr.
07:00 - 16:00
Cz.
07:00 - 16:00
Pt.
07:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9551909774
Rok założenia:
1999

Polecane oferty

Jesteśmy firmą rodzinną, dysponujemy nie tylko doświadczeniem ale także branżową wiedzą. Usługi wyk...
Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie serwisu sprzętu budowlanego, a w szczególności maszyn do p...
Jak wiadomo częste korzystanie z pojazdów przyczynia się do powstania awarii lub usterek ich części...
Ramirent wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób i podmiotów gospodarczych, które zajmują się pracami ...

O firmie

Biuro Zarządu Ramirent zlokalizowane jest w Szczecinie. W Polsce znajduje się ponad 40 oddziałów, a jeden z nich w Warszawie. Przedsiębiorstwo działa nieprzerwanie od 61 lat. Na krajowym rynku funkcjonujemy od 2000 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, a także wysoko wykwalifikowanej kadrze możemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Oferta

Głównym aspektem prowadzonej przez nas działalności jest wynajem sprzętu budowlanego i rusztowań. Wynajmujemy też podesty, platformy, podnośniki i dźwigi. Jesteśmy nie tylko wiodącą, ale również najbardziej progresywną firmą na europejskim rynku. Ponadto wyznaczamy standardy dla całej branży, w tym w obszarze obsługi klienta.

Robimy wszystko, co możemy, by być partnerami godnymi zaufania. W tym celu nasze działania są przejrzyste, zarówno wewnętrznie, jak i dla klientów. Dbamy również o łatwość dostępu do oferowanych usług. Do dalszej pracy motywuje nas wiedza i ciekawość. Spostrzeżeniami i doświadczeniami dzielimy się ze sobą i klientami.

Współpracujemy z dostawcami sprzętu, dzięki czemu możemy zapewnić duży wybór asortymentu. Naszą specjalnością jest projektowanie, montaż i wynajem rusztowań. Klienci wypożyczą u nas rusztowania ramowe elewacyjne, modułowe i przejezdne. Ponadto wykonamy nietypowe konstrukcje z rusztowań. Zatrudniamy doświadczonych pracowników, więc wszelkie prace przebiegają szybko i sprawnie. Oferta obejmuje też kontenery i ogrodzenia.

Zapraszamy do kontaktu i nawiązania owocnej współpracy.

Kontakt

Kontakt Ramirent S.A. Oddział Warszawa

Ramirent S.A. Oddział Warszawa , Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Ramirent S.A. Oddział Warszawa