Wynajem sprzętu budowlanego
Wynajem sprzętu budowlanego, Ramirent S.A. Oddział Lublin, Lublin

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 16:00
Wt.
07:00 - 16:00
Śr.
07:00 - 16:00
Cz.
07:00 - 16:00
Pt.
07:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9551909774
REGON: 811783431
KRS: 0000034051
Rok założenia:
1999

O firmie

Prowadzimy firmę Ramirent z siedzibą w Lublinie. Jest to jeden z wielu oddziałów funkcjonujących na terenie Polski. Na krajowym rynku działamy od 2000, zajmując pozycję niekwestionowanego lidera w wynajmie sprzętu budowlanego. Jesteśmy zaufanym partnerem dla inwestorów budowlanych.

Oferta

Prowadzimy największą krajową wypożyczalnię sprzętu budowlanego. Mając na uwadze najwyższą jakość świadczonych usług, dostarczamy wysokiej klasy sprzęt, który pochodzi od renomowanych producentów. Dzięki bogatemu doświadczeniu w branży, jesteśmy w stanie zapewnić klientom fachowe doradztwo techniczne, transport i serwis.

Prowadzimy wynajem sprzętu niezbędnego do prowadzenia prac w zakresie budownictwa. Są to nowoczesne urządzenia i maszyny o zróżnicowanych parametrach technicznych. W ofercie znajdą Państwo bogaty wybór m.in.:
  • agregatów prądotwórczych
  • elektronarzędzi
  • ładowarek
  • nagrzewnic
  • urządzeń do ogrodu
  • wózków widłowych i paletowych
  • podestów wieżowych
  • wozideł budowlanych
  • zagęszczarek
Realizację prac na wysokości umożliwia nasza oferta wynajmu podnośników. Dysponujemy niezawodnymi podnośnikami nożycowymi oraz podnośnikami koszowymi teleskopowymi.

W ofercie znajdą Państwo bogaty wybór kontenerów: biurowo-socjalnych, modułowych, mieszkalnych, sanitarnych, mobilnych, magazynowych oraz wyposażenie dodatkowe.

Świadczymy też usługi związane z projektowaniem, montażem i wynajmem rusztowań o różnym zastosowaniu. Prowadzimy wynajem rusztowań ramowych elewacyjnych, przejezdnych, modułowych, a także systemów osłonowych i zadaszeń. Klienci mogą liczyć na pomoc w wyborze optymalnych urządzeń. Bierzemy również udział w odbiorach UDT.

Zachęcamy do skorzystania z oferty wynajmu podestów i dźwigów, które świetnie sprawdzają się w transporcie pionowym. W trosce o kompleksowość naszej działalności, zajmujemy się także edukacją klientów poprzez rozmaite kursy i szkolenia, które umożliwiają uzyskanie uprawnień operatorskich.

Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

Kontakt Ramirent S.A. Oddział Lublin

Ramirent S.A. Oddział Lublin, Lublin

Opinie (0)

Opinie o firmie Ramirent S.A. Oddział Lublin