Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 16:00
Wt.
07:00 - 16:00
Śr.
07:00 - 16:00
Cz.
07:00 - 16:00
Pt.
07:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9551909774
REGON: 811783431
KRS: 0000034051
Rok założenia:
1999

Polecane oferty

Naszą specjalnością jest wypożyczanie specjalistycznych maszyn budowlanych renomowanych marek. Gwar...
Zielona Góra, Kazimierza Lisowskiego 6
Przedmiotem naszej działalności jest sprzedaż i wynajem pomp tłokowych. Możemy zaproponować wysokie...
Zielona Góra, Wiosenna (d. Stary Kisielin) 7G
Głównym profilem naszej działalności jest wynajem maszyn budowlanych, a także wiercenie w betonie. ...
W naszej firmie zajmujemy się wynajmem żurawi budowlanych wraz z operatorami. To osoby kompetentne ...

O firmie

Siedziba firmy Ramirent znajduje się w Szczecinie. Jednocześnie jeden z wielu oddziałów spółki także zlokalizowany jest w stolicy województwa zachodniopomorskiego. Przedsiębiorstwo działające w Polsce od 2000 roku specjalizuje się w wynajmie sprzętu budowlanego i remontowego, w tym maszyn, rusztowań i narzędzi ręcznych. Jest największą tego typu firmą w kraju i jedną z największych w Europie. Spółka została założona w Finlandii w połowie lat 50. XX wieku i oferuje swoje usługi również w takich państwach jak w Norwegia, Szwecja, Dania, Rosja, Estonia, Litwa, Łotwa, Czechy i Słowacja.

Oferta

Prowadzenie prac budowlanych i remontowych wiążę się z koniecznością użycia specjalistycznych narzędzi, maszyn i pojazdów. Zakup nowego lub używanego sprzętu to duży wydatek, nie zawsze opłacalny ekonomicznie. Często lepszym rozwiązaniem jest wynajem maszyn, a najlepszym miejscem do tego celu jest firma Ramirent. Przedsiębiorstwo zapewnia duży wybór urządzeń i narzędzi. Urządzenia dostępne w wypożyczalni pochodzą od najbardziej znanych marek z całego świata. Gwarantuje to ich funkcjonalność, sprawność, ekonomiczną eksploatację i wytrzymałość. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom oferowanym przez firmę możliwe jest zrealizowanie nawet najbardziej zaawansowanych technologicznie i zajmujących dużą powierzchnię inwestycji. Sprzęt wynajmowany jest bez operatora, a firma w ramach kompleksowej oferty doradza jakie maszyny najlepiej wybrać do wykonania danych prac oraz zapewnia ich dowiezienie na wskazane miejsce. Ponadto zajmuje się pracami serwisowymi.

Ramirent posiada w Polsce ponad 40 oddziałów, w tym oddział szczeciński. W każdym z nich możliwe jest wynajęcie podnośników koszowych i nożycowych, rusztowań, podestów, platform i dźwigów przeznaczonych do prac wysokościowych. Dzięki dużemu wyborowi maszyn możliwe są prace wykończeniowe na wysokości, zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz obiektów.

Firma wynajmuje również takie maszyny jak:
  • walce
  • minikoparki
  • ładowarki
  • ładowarki teleskopowe
  • wozidła budowlane
  • wózki widłowe
  • agregaty prądotwórcze
  • koparkoładkowarki
  • betoniarki
Inne rozwiązanie dostępne w wypożyczalni to aparaty spawalnicze, frezarki, piły, myjki i szlifierki. Wiele narzędzi przeznaczonych jest do prac ogrodniczych. Są to np. kosiarki, wertykulatory i wykaszarki. Z kolei małe narzędzia elektryczne reprezentowane są przez wkrętarki, przyrządy hydrauliczne i bruzdownice.

Oczywiście każda budowa wymaga zaplecza, dlatego spółka wynajmuje ogrodzenia i kontenery. Można je podzielić na sanitarne, magazynowe, socjalne i biurowe. Występują jako pojedyncze konstrukcje, w tym mobilne i modułowe, które można dowolnie łączyć w większe obiekty. Do kontenerów można wypożyczyć wyposażenie takie jak meble i klimatyzatory.

W trosce o bezpieczeństwo klientów firma prowadzi szkolenia związane z obsługą urządzeń i zachowaniem podczas prac budowlanych.

Dodatkowo używany sprzęt oraz nowe urządzenia są przez przedsiębiorstwo sprzedawane po atrakcyjnych cenach.

Więcej informacji dotyczących firmy Ramirent, jej poszczególnych oddziałów i wypożyczanych urządzeń znajdą Państwo na stronie internetowej. W sprawie wynajmu można się kontaktować telefonicznie oraz mailowo.

Kontakt

Kontakt Ramirent S.A.

Ramirent S.A., Szczecin

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (2)

Opinie o firmie Ramirent S.A.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Piotr P.
Piotr P.
5.0
06.01.2019
Polecam, bardzo miła i profesjonalna obsługa, a sprzęt dobrej jakości
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
03.12.2014
Polecam, bardzo profesjonalna firma piotrek