Kompleksowe wykonawstwo projektów
Kompleksowe wykonawstwo projektów, Rak Henryk Rak, Siedlec

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9230022961
REGON: 970507794
Rok założenia:
1991
Branża:
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Przedsiębiorstwo Rak znajduje się w Siedlcu, na terenie województwa wielkopolskiego, a jego właścicielem jest Henryk Rak. Rozpoczęliśmy działalność w 1981 roku, dzięki czemu zdobyliśmy duże doświadczenie.

Oferta

Prowadzimy biuro projektów, w którym zajmujemy się wykonawstwem projektów instalacji elektrycznych. Nasza oferta skierowana jest do Klientów indywidualnych oraz prywatnych i państwowych przedsiębiorstw. Współpracujemy również z samorządami terytorialnymi. Przykładamy dużą uwagę do tego, by wszystkie projekty i kosztorysy realizowane były w pełni profesjonalnie.

Działamy kompleksowo, realizujemy cały proces budowlany, w czasie którego mogą Państwo liczyć na nasze fachowe doradztwo. Oferujemy:
  • przygotowanie projektów elektrycznych,
  • wykonanie pomiarów elektrycznych,
  • wykonanie instalacji elektrycznych.
Dysponujemy bogato wyposażonym biurem projektowym ze specjalistycznym zapleczem technicznym, dzięki czemu wszelkie powierzone nam zadania realizujemy terminowo i precyzyjnie.

Ponadto zajmujemy się wykonawstwem linii kablowych i napowietrznych NN i SN, tworzymy stacje transformatorowe i rozdzielnie. Wykonujemy zarówno instalacje elektryczne, jak i odgromowe, przeprowadzamy też prace w technologii prac pod napięciem (PPN).​

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Rak w Siedlcu!

Kontakt

Kontakt Rak Henryk Rak

Rak Henryk Rak, Siedlec

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Rak Henryk Rak