Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6562189052
REGON: 366612484
Rok założenia:
2017

O firmie

Rafcar to profesjonalny warsztat samochodowy prowadzony przez Rafała Paka. Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu mechaniki samochodowej. Jesteśmy zlokalizowani w miejscowości Falenty, w powiecie pruszkowskim, na terenie województwa mazowieckiego.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

W firmie Rafcar stawiamy na kompleksowość oferty z zakresu mechaniki oraz jej profesjonalizm. Dlatego właśnie zatrudniliśmy zespół doświadczonych mechaników, którzy potrafią sobie poradzić nawet z trudnymi przypadkami. Wykonujemy pełną diagnostykę komputerową pojazdu.

W ramach oferty świadczymy takie usługi jak:
  • naprawa hamulców
  • naprawa zawieszenia
  • remonty silników
  • remonty skrzyni biegów
  • wymiana rozrządu i amortyzatorów
Ponadto zajmujemy się również wymianą olejów, płynów oraz filtrów. Na naszej hamowni możemy sprawdzić cały układ hamulcowy. Oferujemy usługi z zakresu elektryki i elektroniki. Ustawiamy zbieżność i geometrię kół. Montujemy radioodbiorniki. Oferujemy także usługi związane z klimatyzacją, w tym odgrzybianie klimatyzacji oraz jej naprawy w pełnym zakresie. Polecamy przeglądy eksploatacyjne. Zajmujemy się także tuningiem aut oraz obsługą aut 4x4, montażem wyposażenia oraz ekspertyzami.

Jesteśmy rzetelni, każde zlecenie angażuje w stu procentach naszą uwagę, a mechanika samochodowa to nie tylko praca, ale i pasja. Proponujemy również konkurencyjne ceny.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Zakres działalności

Mechanika samochodowa

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Rafcar Rafał Pak

Rafcar Rafał Pak, Podolszyn Nowy

Opinie (0)

Opinie o firmie Rafcar Rafał Pak