Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7871808312
REGON: 300098449
Rok założenia:
2005

Polecane oferty

Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz niezbędną wiedzę, którą wykorzystujemy każdego dnia w nasz...
Nasze biuro rachunkowe prowadzone jest przez księgową z dwudziestotrzyletnim doświadczeniem w branż...
Poznań, os. Jagiellońskie 83
Na rynku jesteśmy obecni od 2013 roku. Nieustannie poszerzam posiadaną przez siebie wiedzę i umieję...
Poznań, os. Jagiellońskie 83
Z usług biura rachunkowego Rego korzystają zarówno małe, jak i średnie firmy, a także osoby fizyczn...

O firmie

Prowadzone przez nas biuro rachunkowe Partner znajduje się w Poznaniu. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2005 roku, co sprawia, że świadczone przez nas usługi są na naprawdę wysokim poziomie. Właścicielem firmy jest Rafał Gierszewski.

Oferta

Nasze biuro rachunkowe zapewnia klientom kompleksową obsługę w zakresie księgowości i finansów. Zależy nam na pełnym zadowoleniu klientów i z tego powodu nieustannie się rozwijamy oraz poszerzamy swoją wiedzę. Bierzemy udział w różnych kursach finansowych i księgowych, a także śledzimy na bieżąco publikacje branżowe.

W ramach usług finansowych zajmujemy się sprawozdaniami finansowymi, prognozowaniem zysków i strat oraz przygotowywaniem wniosków kredytowych. Przeprowadzamy analizy ekonomiczno-finansowe i wyceniamy przedsiębiorstwa. Zapewniamy fachowe doradztwo ekonomiczne.

Usługi księgowe natomiast obejmują rozliczenia ZUS, ewidencje ryczałtowe i księgi rachunkowe. Wykonujemy zadania związane z podatkami i księgami, np. prowadzimy księgi przychodów i rozchodów. Nasza oferta to też kadry i płace, sprawozdania GUZ oraz NBP. Pomagamy przy deklaracjach PIT, VAT, CIT i VAT-EU. Dodatkowo rozliczamy PIT-y roczne. Uzupełnienie oferty stanowi obsługa księgowa spółek, osób prawnych i osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą.

Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zadania.

Zapraszamy do nawiązania owocnej współpracy z naszym biurem rachunkowym.

Zakres działalności

Doradztwo biznesowe
Informacje dodatkowe
Firma ubezpieczona OC
Rodzaj obsługiwanych klientów
Firmy jednoosobowe
Klienci indywidualni
Spółki akcyjne
Spółki cywilne
Spółki jawne
Spółki komandytowe
Spółki komandytowo-akcyjne
Spółki partnerskie
Spółki z o.o.
Zasięg działalności
Lokalny

Kontakt

Kontakt Rafał Gierszewski Partner biuro rachunkowe

Rafał Gierszewski Partner biuro rachunkowe , Poznań

Opinie (12)

Opinie o firmie Rafał Gierszewski Partner biuro rachunkowe

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Kajetan
Kajetan
5.0
12.05.2020
Pomogli mi założyć i zarejestrować własną działalność gospodarczą. Jestem im bardzo wdzięczny. Cierpliwie mi wszystko wytłumaczyli i odpowiedzieli na pytania.
Krzysiek
Krzysiek
4.0
17.03.2020
Najlepsze usługi księgowe dla firm. Nigdy nie zawodzą, są terminowi i profesjonalni. Do tego dochodzi jeszcze niezwykła dokładność. Tego oczekiwałem.
Hania
Hania
5.0
09.01.2020
Kompleksowo zajmują się obsługą księgową mojej firmy. Polecam serdecznie! Warto.
Sandra
Sandra
4.0
12.11.2019
Zaskakują, jednak bardzo pozytywnie. Nasza współpraca trwa dopiero dwa lata, jednak wiem, że zostanę z nimi o wiele dłużej.
Julia
Julia
4.0
19.09.2019
Biuro, na którym można polegać. Nie boją się żadnych zleceń, wszystkie realizują z przyjemnością. Widać w ich pracy pasję oraz zaangażowanie.
Sebastian
Sebastian
5.0
11.07.2019
Chyba lepiej już być nie może. Jestem pod wielkim wrażeniem ich terminowości. Nawet jeśli mają dużo pracy, wszystkie zlecenia realizują na czas. Brawo!
Anna
Anna
5.0
17.05.2019
Co roku opracowują moją deklarację PIT i jestem bardzo zadowolona. Żadnych pomyłek, wszystko profesjonalnie oraz terminowo.
Adrianna
Adrianna
5.0
28.03.2019
Z przyjemnością piszę tę opinię. Korzystam z usług tego biura już od pięciu lat. Nigdy mnie nie zawiedli. Pracownicy znają się nie tylko na księgowości, ale również usługach finansowych. Polecam wszystkim.
Mirek
Mirek
5.0
21.01.2019
Podatki, opłaty, księgi rachunkowe - prowadzenie przedsiębiorstwa nie jest łatwe. Na szczęście z tym biurem wiele obowiązków odeszło z moich barków. Nie martwię się już tak, jak kiedyś.
Roman
Roman
5.0
23.11.2018
Przeprowadzona analiza ekonomiczno-finansowa była bardzo profesjonalna. Biuro Partner udowodniło mi, że warto skorzystać z jego usług. Podjąłem więc stałą współpracę.
Iza
Iza
5.0
02.09.2018
Naprawdę świetna obsługa finansowo-księgowa. Z nimi wiem, że moja firma jest w dobrych rękach. Odkąd współpracuję z tym biurem, mam o wiele więcej czasu dla siebie i o nic się nie martwię. Polecam serdecznie.
Renata
Renata
5.0
17.07.2018
Prowadzę własną firmę i niestety brakuje mi czasu na zajęcie się obsługą księgową. Postanowiłam więc skorzystać z usług biura rachunkowego. Wybrałam biuro Partner z polecenia znajomych. Po trzech miesiącach współpracy mogę przyznać, że jego pracownicy są profesjonalistami.