Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8542012067
Rok założenia:
2000

O firmie

Przedsiębiorstwo Raf-Trans istnieje na rynku od 2000 roku. Siedziba zlokalizowana jest w Szczecinie. Zajmujemy się transportem chłodniczym. Nad prawidłowym przebiegiem prac czuwa właściciel, Rafał Jerzy Bochner.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie kompleksowych usług transportowych. Posiadamy niemal 20-letnie doświadczenie, co przekłada się na wysoką jakość wykonywanych zadań. Przez ten czas wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz właścicieli firm.

Proponujemy:
  • transport materiałów sypkich,
  • transport kontenerami morskimi,
  • transport ciężarowy,
  • transport międzynarodowy.
Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowani kierowcy, którzy posiadają wiedzę i doświadczenie. Potwierdzają to liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Podejmujemy się nawet najbardziej wymagającego zlecenia.

Dysponujemy własną flotą pojazdów, które są przystosowane do transportu różnego rodzaju towarów. Dodatkowo są to samochody, które umożliwiają przewóz w określonym zakresie temperatur. Wszystkie samochody są wyposażone w GPS, dlatego klient może na bieżąco śledzić aktualną pozycję samochodu. Dbamy także o sprawność pojazdów, dlatego systematycznie poddawane są przeglądom technicznym.

Przed wyjazdem, każdy towar jest odpowiednio zabezpieczony. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy Raf-Trans w Szczecinie.

Kontakt

Kontakt Raf-Trans Rafał Jerzy Bochner

Raf-Trans Rafał Jerzy Bochner, Szczecin

Opinie (0)

Opinie o firmie Raf-Trans Rafał Jerzy Bochner