Budowlanka to nasza specjalność
Budowlanka to nasza specjalność, RAF HOUSE SERVICE Rafał Patrylak, Długie

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6871962188

O firmie

Firma budowlana Raf House Service znajduje się w Długiem, w powiecie sanockim, na terenie województwa podkarpackiego. Działalność rozpoczęliśmy w 2016 roku. Zajmujemy się świadczeniem usług budowlanych. Właścicielem jest Rafał Patrylak.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług budowlanych i remontowych. Posiadamy 3-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość wykonywanych zadań. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania i wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Z naszych usług korzystają klienci prywatni i właściciele firm budowlanych.

Zakres naszych obowiązków obejmuje niwelacje terenu, roboty ziemne, równanie terenu, usługi mini-koparką, usługi koparkoładowarką, wykonawstwo przyłączy wodnych, wykonawstwo przyłączy kanalizacyjnych, układanie kostki brukowej, budowę domów od podstaw, a także budowę domów jednorodzinnych.

Wykonujemy obiekty sportowe, świadczymy usługi walcem, a także zajmujemy się odwodnieniami budynków. Pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń i sprzętów, które pozwalają nam na wielozadaniowość. Podejmujemy się realizacji najbardziej skomplikowanych zadań.

W ramach prac wykończeniowych oferujemy szpachlowanie ścian, malowanie ścian i sufitów, malowanie dachów, malowanie antykorozyjne, malowanie natryskowe, montaż sufitów podwieszanych, montaż ścian g-k, kładzenie suchych tynków, układanie glazury i terakoty, układanie paneli i parkietu, a także montaż systemów dekoracyjnych.

Dodatkowo specjalizujemy się w montażu tynków japońskich i mozaikowych, montażu tapet tradycyjnych, wykonawstwie robót dekarskich i wylewek. Zajmujemy się też ocieplaniem poddaszy, docieplaniem budynków oraz montażem stolarki drzwiowej i okiennej.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy Raf House Service w Długiem.

Artykuły

Wykonanie przyłączy wodociągowych
Wykonanie przyłączy wodociągowych
Sprawdź w jaki sposób należy przygotować projekt pod wykopy wodociągowe. Poznaj najważniejsze zasady planowania nowych przyłączy wodociągowych pod dom.

Wideo

Kontakt

Kontakt RAF HOUSE SERVICE Rafał Patrylak

RAF HOUSE SERVICE Rafał Patrylak, Długie

Opinie (4)

Opinie o firmie RAF HOUSE SERVICE Rafał Patrylak

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Mariusz
Mariusz
5.0
21.01.2020
Układali kostkę brukową na moim podjeździe. Wszystko poszło sprawnie. Polecam.
Mariusz
Mariusz
4.0
21.11.2019
Współpraca z firmą Raf House Service przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Na pewno w przyszłości ponownie skorzystam z ich usług.
Łukasz
Łukasz
5.0
24.09.2019
Jestem zadowolony z jakości usług, jakie świadczy ta firma. Widać, że znają się na tym co robią. Polecam.
Darek
Darek
5.0
30.07.2019
Jedna z lepszych firm, która zajmuje się wykonywaniem robót ziemnych. Mają ogromne doświadczenie i świetny sprzęt. Polecam.