najlepsza ochrona ubezpieczeniowa w korzystnej cenie
najlepsza ochrona ubezpieczeniowa w korzystnej cenie, Radosław Grubalski Gryfin Agencja Finansowa, Lubawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7441613534
Rok założenia:
2003
Branża:

O firmie

Agencja finansowa Gryfin prowadzona jest przez Radosława Grubalskiego. Jej siedziba zlokalizowana jest w Lubawie, województwie warmińsko-mazurskim. Posiadamy duże doświadczenie w branży, dzięki któremu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu szeroki zakres usług i profesjonalne doradztwo.

Oferta

Specjalizujemy się w oferowaniu ubezpieczeń największego polskiego Towarzystwa Ubezpieczeniowego PZU S.A. - jesteśmy jego autoryzowanym partnerem. Proponujemy szeroki wybór ubezpieczeń, dostosowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań. Naszą ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i małych i średnich przedsiębiorstw. Oferujemy ubezpieczenia indywidualne oraz grupowe.

Proponujemy Państwu:
  • ubezpieczenia majątkowe,
  • ubezpieczenia komunikacyjne,
  • ubezpieczenia na życie,
  • ubezpieczenia rolnicze,
  • ubezpieczenia zdrowotne,
  • ubezpieczenia transportowe.
W naszej ofercie znajdą Państwo także ubezpieczenia turystyczne, które mogą okazać się pomocne w przypadku zagubienia lub kradzieży bagażu. Zapewnią Państwu zwrot kosztów leczenia za granicą czy transportu do Polski. Proponujemy ubezpieczenia majątkowe domów, mieszkań, magazynów, biur oraz całych zakładów pracy. W zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych znajdą Państwo u nas OC, AC, NNW czy ubezpieczenia całych flot pojazdów.

Dla rolników proponujemy szeroki wybór pakietów ubezpieczeń upraw rolnych, sprzętu i maszyn rolniczych czy też budynków gospodarczych. Mogą Państwo skorzystać z ubezpieczenia zdrowotnego rolników. Dodatkowo w naszej firmie mogą zapłacić także za media, między innymi prąd, telefon, telewizję, gaz czy telefon oraz doładować liczniki przedpłatowe. Oferujemy rozliczenia rzeczywiste energii. Prowadzimy kantor.

Zapewniamy, że zrobimy co w naszej mocy, by zapewnić Państwu obsługę na najwyższym poziomie. Dobierzemy odpowiednie ubezpieczenie na najkorzystniejszych warunkach, które spełni Państwa oczekiwania.

Zapraszamy do odwiedzenia Agencji Finansowej Gryfin w Lubawie i skorzystania z naszych usług!

Artykuły

Ubezpieczenie dla ciebie, bliskich i dla domu
Ubezpieczenie dla ciebie, bliskich i dla domu
Towarzystwa ubezpieczeniowe i małe agencje proponują wiele rozwiązań dotyczących ubezpieczeń na życie, majątkowych czy komunikacyjnych.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Radosław Grubalski Gryfin Agencja Finansowa

Radosław Grubalski Gryfin Agencja Finansowa, Lubawa

Opinie (12)

Opinie o firmie Radosław Grubalski Gryfin Agencja Finansowa

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Daniela
Daniela
5.0
25.01.2021
Podoba mi się w jaki sposób podchodzą do sprawy. To nie są typowi ubezpieczyciele, którzy po prostu wciskają papiery, tylko ludzie, którym zależy na dobru innych. Polecam.
Anka
Anka
5.0
01.11.2020
Mają dobre oferty i dobre podejście do klienta. Dopóki tam nie trafiłam, byłam pewna, że nigdy niczego nie ubezpieczę. Nigdy nie mów nigdy!
Czarek
Czarek
5.0
06.09.2020
Agencja ubezpieczeniowa z prawdziwego zdarzenia. Profesjonalni i pomocni. Polecam.
Edyta
Edyta
5.0
19.07.2020
Bardzo sprawni ubezpieczyciele. Skorzystałam z ich usług parokrotnie i nie żałuje.
Olaf
Olaf
5.0
30.05.2020
Poszedłem tam kiedyś żeby wybadać jakie mają ubezpieczenia. Trochę od niechcenia wziąłem sobie turystyczny, bo dużo podróżuje i zrozumiałem jak bardzo była to dobra decyzja gdy złamałem nogę przebywając w Turcji. Polecam, czasami wiedzą lepiej od człowieka czego potrzebuje.
Hania
Hania
4.0
02.03.2020
Potrafią wyszperać naprawdę konkretne polisy ubezpieczeniowe. Polecam.
Janek
Janek
5.0
29.01.2020
Każdego klienta traktują indywidualnie. Wiem, bo najpierw ja się do nich zgłosiłem a później mój kuzyn, z którym nie widziałem się sto lat i był tak samo zadowolony z ich usług jak ja.
Patryk
Patryk
5.0
17.11.2019
Bardzo miła i fachowa obsługa. To, że do nich trafiłem, ułatwiło mi załatwienie wielu spraw.
Eryk
Eryk
5.0
22.09.2019
Rzadko spotyka się tak szczerych agentów ubezpieczeniowych, którym naprawdę zależy na człowieku. Z pełnym przekonaniem polecam tą agencję.
Ida
Ida
5.0
07.07.2019
Specjaliści od ubezpieczeń. Nieważne co chcesz ubezpieczyć oni na pewno znajdą na to odpowiednią polisę. Wiem z doświadczenia.
Kamil
Kamil
5.0
20.05.2019
Sąsiad mi polecił tą agencje, bo sam tu ubezpieczał uprawy. Znają się na rzeczy, zaproponowali mi ofertę, która przeszła moje najśmielsze oczekiwania.
Janusz
Janusz
5.0
29.03.2019
Skorzystałem z ich usług kiedy szukałem odpowiedniego ubezpieczenia na wyjazd do Hiszpanii. Polecam, bo zawsze wyszukają coś co będzie w sam raz.