Kompleksowe usługi telekomunikacyjne
Kompleksowe usługi telekomunikacyjne, Radio-Telefon Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością, Toruń

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:30 - 16:00
Wt.
07:30 - 16:00
Śr.
07:30 - 16:00
Cz.
07:30 - 16:00
Pt.
07:30 - 16:00
Sb.
08:00 - 12:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9561859581
REGON: 870498897
KRS: 0000204661
Rok założenia:
1991

O firmie

Radio-Telefon to firma, którą założyliśmy już w 1997 roku w Toruniu. Od początku naszej działalności zajmujemy się usługami w zakresie obsługi sieci telekomunikacyjnych. Nasze wieloletnie doświadczenie wpływa na sprawną realizację każdego zlecenia, czy wykrywanie usterek. Zapraszamy.

Oferta

Jako kadra firmy Radio-Telefon od ponad 20 lat zajmujemy się świadczeniem naszych usług dla Klientów indywidualnych, instytucji i firm. Do naszych usług należy między innymi podłączanie sieci telekomunikacyjnych i informatycznych do prywatnych mieszkań, czy lokali usługowych. Zajmujemy się także naprawą sieci i wykrywaniem usterek. W naszej ofercie znajduje się również:

  • projektowanie i zakładanie sieci informatycznych,
  • instalowanie oprogramowań komputerowych,
  • sprzedaż i dostawa sprzętu telekomunikacyjnego,
  • tworzenie sieci komputerowych.

Naszą ofertę kierujemy w szczególności do firm i biur, które zajmują się przesyłem wielu danych przy pomocy komputerów. Pomagamy w stworzeniu wydajnej i funkcjonalnej sieci komputerowej dopasowanej do potrzeb danego przedsiębiorstwa. Dostarczamy również aparaty VoIP, które instalujemy głównie w biurach. Nowoczesne urządzenia pozwalają wykonać w tym samym czasie kilka połączeń oraz obsługują kilka kont jednocześnie. Sprzedajemy także serwery oraz systemy PABX, czyli urządzenia umożliwiające skonfigurowanie wewnętrznej sieci telefonicznej w danym przedsiębiorstwie.

Wszystkie nasze instalacje pomagają firmom w szybkim i łatwym kontakcie pomiędzy pracownikami oraz klientami.

Zapraszamy do kontaktu — firma Radio-Telefon w Toruniu.

Artykuły

Kiedy korzysta się z sieci informatycznych i telekomunikacyjnych?
Kiedy korzysta się z sieci informatycznych i telekomunikacyjnych?
Sieci informatyczne czy telekomunikacyjne na co dzień pozwalają nam się porozumiewać. Kwestia ich poprawnego funkcjonowania jest szczególnie ważna w biznesie.

Wideo

Kontakt

Kontakt Radio-Telefon Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Radio-Telefon Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością, Toruń

Opinie (7)

Opinie o firmie Radio-Telefon Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Średnia ocen

4.6

Opinie użytkowników

Adrianna
Adrianna
5.0
28.09.2021
To nie pierwszy raz, kiedy korzystamy z usług telekomunikacyjnych tej firmy. Polecamy.
Judyta
Judyta
5.0
26.09.2021
Ceny za usługi są przystępne. Firma doskonale zna się na obsłudze sieci informatycznych. Mają wieloletnie doświadczenie i zawsze znajdują rozwiązanie dla naszego przedsiębiorstwa.
Grażyna
Grażyna
4.0
28.07.2021
Firma wdrożyła nowoczesne oprogramowania i systemy dla naszego biura. Dokładnie przeanalizowali nasze potrzeby i w ten sposób stworzyli dla nas odpowiednią sieć. Polecamy.
Iza
Iza
4.0
31.05.2021
Szczerze polecam ich usługi. Zaoferowali nam aparaty VoIP, dzięki którym bardzo szybko łączymy się zarówno z pracownikami, jak i z Klientami. Instalacja zapewnia nam zawsze doskonałą łączność na kilku liniach.
Mateusz
Mateusz
5.0
24.03.2021
Sprawnie udało im się usunąć usterkę w naszej sieci informatycznej. Dosyć szybko skapnęli się, w czym problem i jeszcze tego samego dnia mogliśmy wrócić do pracy.
Robert
Robert
4.0
11.01.2021
Poprosiliśmy firmę o zaprojektowanie nowej sieci telekomunikacyjnej na naszym osiedlu. Wzięli pod uwagę wszystkie aktualne przepisy i wykonali montaż w ustalonym terminie. Sieć działa bezawaryjnie.
michalzg1
michalzg1
5.0
11.11.2020
Z firmą mieliśmy okazję współpracować już jakiś czasu temu. Zaprojektowali dla nas nowoczesną sieć komputerową dla całego biura. Podłączyli do niej kilkadziesiąt komputerów. Sieć umożliwia nam bardzo szybki przesył wszystkich informacji i danych, nie mamy z nią żadnych problemów.