Cała gama usług geodezyjnych
Cała gama usług geodezyjnych, Radian Usługi Geodezyjne Zbigniew Blachowicz, Wesołówka

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8251028193
REGON: 710287532
Rok założenia:
1994

O firmie

Pracownicy firmy Radian specjalizują się w usługach geodezyjnych. Już od 1994 roku wykonujemy w pełni profesjonalnie powierzone nam zlecenia. Siedziba biura znajduje się w Wesołówce, na terenie powiatu łukowskiego, w województwie lubelskim. Właścicielem firmy jest Zbigniew Blachowicz.

Oferta

Powstanie firmy Radian zrodziło się z pasji do geodezji. Od samego początku działalności wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów, którzy liczą na profesjonalne usługi geodezyjno-kartograficzne. Zatrudniamy wyłącznie wyspecjalizowanych geodetów, którzy mają na swoim koncie niezliczone ilości zrealizowanych projektów.
Wykonywane przez nas usługi to np.:
  • tyczenie budynków,
  • sporządzanie map,
  • inspekcje powykonawcze budynków,
  • pomiary działek budowlanych,
  • rozgraniczenia.
W skład naszych kompetencji wchodzi także podział nieruchomości oraz wznawianie ich granic. Co więcej, zajmujemy się budownictwem drogowym.

W naszej pracy używamy wyłącznie wysokiej jakości sprzętu, co pozwala nam na dokładne i sprawniejsze pomiary. Z naszych usług korzystają zarówno osoby prywatne, jak i przedstawiciele przedsiębiorstw. Udzielamy fachowych porad dotyczących usług geodezyjnych.

Powierzone zlecenia wykonujemy terminowo i zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Warto nam zaufać, przekonał się o tym każdy, kto nawiązał z nami współpracę.

Zachęcamy do skorzystania z oferty Radian.

Kontakt

Kontakt Radian Usługi Geodezyjne Zbigniew Blachowicz

Radian Usługi Geodezyjne Zbigniew Blachowicz, Wesołówka

Opinie (1)

Opinie o firmie Radian Usługi Geodezyjne Zbigniew Blachowicz


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Alina P.
Alina P.
5.0
02.04.2019
polecam serdecznie