Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6940001464
REGON: 390505945
Rok założenia:
1991
Branża:

Polecane oferty

Jelenia Góra, Wolności 194
Posiadamy 12-letnie doświadczenie i przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania i znacznie poszer...
Od początku istnienia naszego przedsiębiorstwa Limba w Żelaźnie, za cel stawiamy sobie wyspecjalizo...
Przez lata obecności na rynku zdobyliśmy cenne doświadczenie w branży oraz miano rzetelnej i godnej...
Wągrowiec, Grunwaldzka 30
Posiadamy dwudziestopięcioletnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczo...

O firmie

Siedziba naszej firmy Rade znajduje się w Szczytnicy, w powiecie bolesławieckim, w województwie dolnośląskim. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od ponad 20 lat. Specjalizujemy się w produkcji wkładów, olejów i zniczy. Jesteśmy znani z wdrażania innowacyjnych rozwiązań.

Oferta

Naszą specjalnością jest produkcja wysokiej jakości wkładów do zniczy, w tym też eurowkładów do lampionów o przedłużonym czasie palenie. Wkłady są dostępne w opakowaniach 0,2l i 0,4l. Można je uzupełniać. Podczas produkcji korzystamy z nowoczesnych, ale sprawdzonych technologii, co dzięki połączeniu z najlepszymi dostępnymi surowcami daje wyroby niezawodne, spełniające wszystkie aktualnie obowiązujące w UE normy jakościowe.

Ponadto jesteśmy renomowanym producentem oleju do zniczy i świec. Wytwarzamy euroolej do lampionów z wkładem, z knotem z włókien szklanych. Cechuje je wysoka gęstość i przedłużony czas palenia. W ofercie można znaleźć też uniolej do pochodni, zniczy, lamp i świec liturgicznych. Znajduje on zastosowanie w niskich temperaturach, nawet do -35°C.

W ofercie mamy też szeroki wachlarz produkowanych przez nas eurolampionów i eurozniczy o różnych kształtach i wymiarach, zależnie od potrzeb klientów. Mamy zamiar wprowadzić do sprzedaży też świece stałe.

Ofertę kierujemy przede wszystkim do klientów hurtowych, zaś firmom zainteresowanym podjęciem współpracy oferujemy profesjonalną pomoc w postaci zaplecza logistycznego i atrakcyjnych warunków finansowych. Obsługujemy też klientów detalicznych. To dla nich funkcjonują sklepy firmowe i oddziały przedstawicielskie na terenie całej Polski i za jej granicami. Wyroby eksportujemy również za granicę, czyli do Niemiec, Słowenii, Austrii, Portugalii, Kanady, Czech, Francji, Anglii, Holandii, Ukrainy i na Słowację.

Zapraszamy do nawiązania współpracy.


Kontakt

Kontakt Rade

Rade, Szczytnica

Opinie (0)

Opinie o firmie Rade

Tagi