Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9291677892
REGON: 365740412
Rok założenia:
2016
Branża:

Polecane oferty

Głównym profilem naszej działalności jest pomoc prawna. Proponujemy przede wszystkim porady i konsu...
W kancelarii radcy prawnego zdobywaliśmy doświadczenie przez lata. Od początku staraliśmy się posze...
Moja oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm. Przedsiębiorcom doradza...

O firmie

Paweł Luczek to radca prawny z Zielonej Góry. Specjalizuje się w udzielaniu pomocy w trudnych sprawach sądowych i urzędowych. Przez całą dobę, siedem dni w tygodniu jest gotowy na udzielanie pomocy prawnej. Ma za sobą 11 lat pracy w sądzie, dlatego jest w stanie ocenić szanse na pozytywne zakończenie sprawy.

Oferta

Paweł Luczek to doświadczony radca prawny, zajmujący się sprawami z zakresu prawa cywilnego, prawa karnego, prawa pracy i prawa rodzinnego. Zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i zachowanie poufnych informacji w tajemnicy. Udziela kompleksowej pomocy prawnej, dlatego służy poradami i opiniami prawnymi. Sporządza pisemne opinie i udziela ustnych wyjaśnień, w tym także przez telefon. Reprezentuje również klientów podczas rozpraw sądowych i w sprawach wymagających stawienia się w urzędzie. Przygotowuje w tym celu stosowne pisma. Na zlecenie klientów Paweł Luczek może również prowadzić mediacje i negocjacje oraz dążyć do uzyskania odszkodowania. Sprawy, którymi się zajmuje dotyczą między innymi jazdy po alkoholu, oszustw finansowych, problemów z ubezpieczeniem, kryptowalut oraz zajęcia konta przez komornika. Radca podejmuje się również reprezentowania klientów w takich sprawach jak:
  • dyscyplinarne zwolnienie
  • rozwody
  • księgi wieczyste
Więcej informacji dotyczących zakresu pomocy udzielanej przez radcę prawnego Pawła Luczka otrzymają Państwo pod podanym numerem telefonu.

Kontakt

Kontakt Radca Prawny Paweł Luczek

Radca Prawny Paweł Luczek, Zielona Góra

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Radca Prawny Paweł Luczek