Oferuję usługi adwokackie na najwyższym poziomie
Oferuję usługi adwokackie na najwyższym poziomie, Pytlewski Seweryn Kancelaria Adwokacka, Dąbrowa Górnicza

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 18:30
Wt.
08:00 - 20:00
Śr.
08:00 - 20:00
Cz.
08:00 - 18:30
Pt.
08:00 - 18:30
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7122855203
REGON: 360338208
Branża:

O firmie

Nazywam się Seweryn Pytlewski i prowadzę kancelarię adwokacką. Jest ona zlokalizowana w Dąbrowie Górniczej, w województwie śląskim. Na rynku funkcjonuje od 2014 roku. Aby osoby zainteresowane mogły skorzystać z porady prawnej w każdym momencie, prowadzę również drugą kancelarię w Jastrzębiu-Zdroju. Zajmuje się prowadzeniem spraw z dziedzin obowiązującego prawa, mianowicie z prawa cywilnego, karnego, karnoskarbowego, rodzinnego, handlowego, gospodarczego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

Wszystkie moje usługi prawne są realizowane z zachowaniem zasad etyki adwokackiej. Sprawę prowadzę zawsze tak, aby walczyć o dobro mojego Klienta. Zapraszam do kontaktu.

Oferta

W mojej kancelarii adwokackiej staram się pomóc każdemu mojemu Klientowi we wszystkich sprawach związanych z powszechnie obowiązującym prawem.

Pracę adwokata prowadzę już od wielu lat. W 2005 r., uzyskałem tytuł magistra prawa na Wydziale Prawa – Katedrze Prawa Handlowego – Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w Lublinie. Od tego momentu, aż do obecnego zdobywałem swoje bogate doświadczenie zawodowe poprzez pracę w organach wymiaru sprawiedliwości, a także w spółkach handlowych świadczących usługi prawne. W końcu zostałem samodzielnym prawnikiem w biurze Zarządu Głównego korporacji o ogólnopolskim zasięgu. Obecnie jestem członkiem Izby Adwokackiej w Katowicach.

Moje porady prawne oraz pełne wsparcie w ramach wszelkich postępowań mogą Państwo otrzymać z zakresu takiego jak:
 • sprawy karne,
 • sprawy karnoskarbowe,
 • sprawy cywilne,
 • sprawy rodzinne
 • sprawy gospodarcze,
 • sprawy pracownicze,
 • windykacja należności,
 • sprawy z zakresu umów zawartych elektronicznie.
Wszystkie usługi, jakie świadczę, są profesjonalne. Zajmuję się sprawami dla Klientów indywidualnych, przedsiębiorców prowadzących działalność oraz spółek handlowych. Kancelaria adwokacka pomaga w takich sprawach jak:
 • podział majątku wspólnego małżonków,
 • podział i nabycie spadku,
 • zniesienie współwłasności,
 • obsługa nieruchomości,
 • sprawy ubezpieczeniowe,
 • sprawy alimentacyjne,
 • pozwy o zapłatę,
 • prawo ubezpieczeń społecznych.
Zajmuję się obroną oskarżonego w sytuacji zagrożenia poniesienia odpowiedzialności karnej. Umożliwiam ustanowienie obrońcy przez oskarżonego w postępowaniu karnym, a także oferuję możliwość ustanowienia pełnomocnika w osobie adwokata przez uprawnioną stronę.

W ramach spraw cywilnych i rodzinnych zajmuje się kwestiami takimi jak: małżeństwo, spadkobranie, służebności gruntowe, rozgraniczenie nieruchomości, dobra osobiste.

Pomagam również rozwiązywać problemy przedsiębiorców i spółek. Sprawy gospodarcze dotyczą zawiązywania i rejestracji oraz rozwiązania i likwidacji każdego rodzaju spółki handlowej.

Zajmuje się pomocą w sprawach zatrudnienia osób fizycznych i ich uczestnictwa w systemie ubezpieczeń społecznych. Udzielam porad w zakresie spraw o przyznanie świadczenia emerytalnego, rentowego, a także na drodze odwołania od decyzji Zakładu Ubezpieczeń Społecznych do Sądu Pracy i Ubezpieczeń Społecznych.

Windykacja należności, którą się zajmuje, polega na odzyskaniu w całości lub co najmniej w jak największej części należności klienta przysługującej mu od dłużnika. Działania, które podejmuje, mają także na celu nie tylko sądowe dochodzenie należności, ale również porumienienie się z dłużnikiem bez korzystania z organów sądowych.

Umowy zawarte elektronicznie oraz coraz bardziej rosnące transakcje drogą internetową, sprawiają, że rośnie odsetek spraw sądowych na tle realizacji wspomnianych umów. Pomoc prawna w tym zakresie świadczona przez kancelarię obejmuje udzielanie porad prawnych w sprawach umów zawieranych przez klientów za pośrednictwem sieci internetowej, jak również sporządzanie regulaminów dla sklepów internetowych, regulaminów świadczenia usług drogą elektroniczną dla przedsiębiorców świadczących usługi za pośrednictwem sieci internetowej.


Zapraszam do kontaktu z moją kancelarią w Dąbrowie Górniczej. Do wszystkich spraw podchodzę indywidualnie. W mojej kancelarii panuje kulturalna i przyjazna atmosfera. Zapewniam taktowane podejście do sytuacji, a także dyskrecję.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Pytlewski Seweryn Kancelaria Adwokacka

Pytlewski Seweryn Kancelaria Adwokacka, Dąbrowa Górnicza

Opinie (5)

Opinie o firmie Pytlewski Seweryn Kancelaria Adwokacka

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Urszula K
Urszula K
5.0
01.12.2017
Podałem kancelarii sprawę o uzyskanie bransoletki dla mojego syna i potem syn opuścił zk. Byliśmy bardzo zadowoleni i polecamy mecenasa.
Kuba
Kuba
5.0
08.11.2017
Mecenas zna się na rzeczy ponieważ w sprawie o zapłatę dopadł mojego przeciwnika i wygrał w całości sprawę. W przyszłości również zwrócę się do tej kancelarii o pomoc jeśli będę jej potrzebował.
X spółka cywilna
X spółka cywilna
5.0
22.10.2017
Kancelaria odzyskała należność z umowy od naszego klienta, który od dłuższego czasu nie płacił za zakupiony towar, w bardzo krótkim czasie. Z kolejnym problemem również do nich się zwrócimy gdyż postanowiliśmy nawiązać stałą współpracę.
Michał
Michał
5.0
03.06.2017
Kancelaria przeprowadziła szybko i skutecznie dział spadku po moich dziadkach wraz z podziałem gospodarstwa rolnego. Dzięki.
Janusz C
Janusz C
5.0
27.05.2017
Adwokat udzielił mojej osobie pomocy związanej z dochodzeniem zachowku i co najważniejsze doprowadził sprawę do szczęśliwego finału. Jestem ogromnie wdzięczny,