Usługi budowlane na najwyższym poziomie
Usługi budowlane na najwyższym poziomie, PUH Zarbud, Grudziądz

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8761229861
REGON: 340117865
Rok założenia:
2005
Branża:

O firmie

PUH Zarbud powstało w 1992 roku. Nasza siedziba znajduje się w Grudziądzu, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Zajmujemy się branża projektową i budowlaną. Właścicielem jest Jarosław Zaremba.

Oferta

Przede wszystkim prowadzimy usługi związane z przygotowaniem projektów budowlanych. Pracują u nas tylko wykwalifikowani architekci i graficy. Dbamy, by nieustannie poszerzali swoje kompetencje i wiedzę branżową. Z racji tego regularnie biorą udział w szkoleniach.

Oferta firmy to także kierowanie budową, projektowanie budynków mieszkalnych, obiektów handlowych oraz biurowych. Zajmujemy się wykonaniem projektów budynków przemysłowych, magazynowych i użyteczności publicznej. Poza tym prowadzimy inwentaryzacje, a także adaptacje i przebudowy oraz zmiany sposobu użytkowania wnętrza i budynku. W skład naszej oferty wchodzi też projektowanie instalacji umożliwiającej produkcję i wykorzystywanie biogazu.

Ponadto trudnimy się projektowaniem ogrodów. Specjalnie dla Państwa jesteśmy w stanie przygotować wizualizacje komputerowe 3D. Wyglądają niezwykle realistycznie i odzwierciedlają realny wygląd ogrodu.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Zakres działalności

Artykuły

Co warto wiedzieć o adaptacji gotowych projektów?
Co warto wiedzieć o adaptacji gotowych projektów?
Na czym polega adaptacja gotowego projektu? Kto może ją dla nas wykonać? Jaki jest zakres prac wchodzących w jej skład? Na te pytania odpowiadamy w artykule.

Wideo

Kontakt

Kontakt PUH Zarbud

PUH Zarbud, Grudziądz

Opinie (1)

Opinie o firmie PUH Zarbud

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Sara
Sara
5.0
21.11.2019
Jestem im bardzo wdzięczna z atak przemyślany projekt domu. Jest funkcjonalny, wygodny i ładny. To było moje marzenie.