Usługi budowlane na najwyższym poziomie
Usługi budowlane na najwyższym poziomie, PUH Zarbud, Grudziądz

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8761229861
REGON: 340117865
Dodatkowe kontakty:

607 910 595

Rok założenia:
2005
Branża:

O firmie

Prowadzone przez Jarosława Zarembe przedsiębiorstwo Zarbud zlokalizowane jest w Grudziądzu, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1992 roku. Specjalizujemy się w wykonywaniu projektów budowlanych.

Zapraszamy.

Oferta

Głównym aspektem, którym zajmuje się nasze biuro projektowe Zarbud, jest wykonywanie projektów budowlanych. Zatrudniamy wyspecjalizowanych projektantów i grafików, którzy z pasją i oddaniem realizują swoje obowiązki. Ponadto wciąż poszerzają swoje kompetencje i wiedzę branżową, biorąc udział w szkoleniach.

Do naszych zadań należy między innymi kierowanie budową i projektowanie budynków mieszkalnych, obiektów handlowych oraz biurowych. Oferujemy wykonanie projektów budynków przemysłowych, magazynowych i użyteczności publicznej. Przeprowadzamy inwentaryzacje, a także adaptacje i przebudowy oraz zmiany sposobu użytkowania wnętrza i budynku. Dodatkowo projektujemy instalacje umożliwiające produkcję i wykorzystywanie biogazu.

Uzupełnienie oferty stanowi projektowanie ogrodów. Dla Klientów przygotowujemy wizualizacje komputerowe 3D, które są niezwykle pomocne, aby ocenić czy projekt spełnia oczekiwania jeszcze przed jego realizacją.

Dzięki wysokiej jakości świadczonych usług nasze przedsiębiorstwo jest rekomendowane przez inne firmy. Ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Dużą zaletą naszej firmy, na której bardzo korzystają osoby współpracujące, jest szybka i sprawna realizacja wszystkich zleceń. Zapewniamy korzystne ceny.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług firmy Zarbud.

Zakres działalności

Kontakt

Kontakt PUH Zarbud

PUH Zarbud, Grudziądz

Opinie (0)

Opinie o firmie PUH Zarbud