Profesjonalne usługi sprzątania
Profesjonalne usługi sprzątania,

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5532577955
REGON: 522060972
Rok założenia:
2022

O firmie

Firmę Pucuś założyliśmy w 2022 roku. Nasza siedziba znajduje się w Pietrzykowicach, na terenie województwa śląskiego. Właścicielką działalności jest Patrycja Sobczak. Świadczymy kompleksowe usługi sprzątające.

Oferta

Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą, która świadczy usługi sprzątania. Mimo krótkiego istnienia na rynku możemy pochwalić się solidnym gronem klientów, którzy wypowiadają się o nas w samych superlatywach. Dbamy o czystość w lokalach mieszkalnych, w tym domach jednorodzinnych i mieszkaniach. Jeśli nie mają Państwo czasu na regularne porządki, warto nawiązać z nami współpracę- wysprzątamy wszystko na błysk!

W ramach oferty zapewniamy takie usługi jak:
 • mycie okien,
 • pranie tapicerki meblowej,
 • pranie tapicerki samochodowej,
 • pranie dywanów i wykładzin,
 • pranie kanapy, krzeseł i foteli,
 • czyszczenie elewacji,
 • czyszczenie kostki brukowej,
 • czyszczenie kominka.
Oprócz tego podejmujemy się sprzątania po remoncie. Usuwamy resztki kurzu i wszelkie zabrudzenia, jakie znajdują się w danym obiekcie.

Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem, w tym myjką ciśnieniową oraz skutecznymi środkami chemicznymi, dzięki czemu radzimy sobie z najtrudniejszymi wyzwaniami. Bez problemu uporamy się z paskudną plamą na kanapie czy śladami sadzy na kominku.

Ze swojej strony możemy zagwarantować najwyższą jakość usług, pełen profesjonalizm i terminową realizację zleceń.

Serdecznie zapraszamy!

Artykuły

Sprzątanie po remoncie – czy warto wynajmować ekipę?
Sprzątanie po remoncie – czy warto wynajmować ekipę?
Zanim po remoncie nadejdzie czas wprowadzenia się do odnowionych pomieszczeń, trzeba przygotować się na gruntowne sprzątanie. Czy warto męczyć się samemu?
Jak czyścić meble tapicerowane? Profesjonalna pomoc z firmą sprzątającą Pucuś
Jak czyścić meble tapicerowane? Profesjonalna pomoc z firmą sprzątającą Pucuś
Meble tapicerowane czyścimy w zależności od rodzaju pokrycia. Odświeżamy je domowymi lub specjalistycznymi środkami albo zlecamy tę pracę firmie sprzątającej.

Kontakt

Kontakt "PUCUŚ" Patrycja Sobczak - usługi sprzątające

"PUCUŚ" Patrycja Sobczak - usługi sprzątające, Pietrzykowice

Aktualności

 • Pranie kanapy

  12.09.2023

  Nie możesz doczyścić swojej kanapy? Pojawiła się na niej okropna plama, której ciężko się pozbyć? Nic straconego! Firma Pucuś z Pietrzykowic, w województwie śląskim, jest najlepszym specjalistą od ciężkich zabrudzeń na kanapach, krzesłach i fotelach. Za pomocą odpowiednich środków chemicznych bez problemu usunie pozostałości po jedzeniu, winie, czy innych napojach.

  Więcej informacji
 • Pranie dywanów

  27.07.2023

  Pranie dywanów stanowi nie lada wyzwanie, zwłaszcza jeśli nie dysponujemy odpowiednim sprzętem i dobrym środkiem czyszczącym. Warto więc zdecydować się na pomoc firmy Pucuś, która zajmuje się sprzątaniem domów i mieszkań. Pracownicy bez problemu usuną nawet najgorsze zabrudzenia z wykładzin, nadając im nowego, świeżego wyglądu.

  Więcej informacji
 • Mycie okien

  12.05.2023

  Mycie okien to jedna z usług oferowanych przez firmę Pucuś z Pietrzykowic, na terenie województwa śląskiego. Dysponuje ona profesjonalnym sprzętem i znakomitymi środkami chemicznymi, dzięki czemu jest w stanie pozbyć się nawet największych zabrudzeń. Bez problemu wyczyści okna w domach oraz mieszkaniach.

  Więcej informacji
 • Sprzątanie

  02.03.2023

  Nie masz czasu na regularne porządki w domu? Szukasz kogoś, kto posprząta Twoje mieszkanie? W takim razie oferta firmy Pucuś jest właśnie dla Ciebie! Pracownicy bez problemu zajmą się praniem dywanów i wykładzin, tapicerki samochodowej i meblowej oraz myciem okien. Wyczyszczą także elewacje, kostkę brukową i kominek.

  Więcej informacji
 • Firma sprzątająca

  22.01.2023

  Pucuś to firma, która zajmuje się sprzątaniem domów i mieszkań. Wykonuje usługi takie jak mycie okien, pranie tapicerki meblowej i samochodowej oraz dywanów, wykładzin, kanapy, krzeseł i foteli. Oprócz tego pracownicy podejmują się czyszczenia elewacji, kominka i kostki brukowej. Bez problemu posprzątają również po remoncie.

  Więcej informacji

Opinie (0)

Opinie o firmie "PUCUŚ" Patrycja Sobczak - usługi sprzątające


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.