Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6380000907
REGON: 240628882
Rok założenia:
1992

O firmie

Firma Puchałka specjalizuje się w wykonywaniu instalacji centralnego ogrzewania. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1989 roku. Siedziba znajduje się w Pszczynie, w województwie śląskim.

Oferta

Przedsiębiorstwo Puchałka zajmuje się montażem instalacji grzewczych i sanitarnych. Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem. Działamy na rynku od ponad ćwierć wieku. Taki staż sprawił, że świadczone przez nas usługi są najlepszej jakości. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Stanisław Puchałka.

Nasza kadra składa się z wykwalifikowanych osób. Pracownicy znają się na swojej profesji i sumiennie traktują powierzone im obowiązki. Słuchają klienta i doradzają mu w przypadku jakichkolwiek wątpliwości. Każde zlecenie wykonują z najwyższą starannością. Cechuje nas fachowość i profesjonalizm. Korzystamy z najlepszych materiałów. Współpracujemy z renomowanymi europejskimi firmami, takimi jak ACV, Rehau czy Viessmann. Wykonujemy kotłownie olejowe oraz gazowe. Montujemy klimatyzacje, wentylacje i budujemy sieci ciepłownicze.

Ponadto wykonujemy:
  • instalacje c.o.
  • instalacje wodno-kanalizacyjne
  • gruntowe pompy ciepła
Nasz serwis świadczy usługi na terenie całego województwa śląskiego. Jeżeli szukasz solidnej firmy, skontaktuj się z nami.

Marki i specjalizacje

Współpracujemy z renomowanymi europejskimi firmami, takimi jak: Buderus, Herz, Rehau, Viessmann, ACV.

Kontakt

Kontakt Puchałka sp. z o.o.

Puchałka sp. z o.o., Pszczyna

Opinie (0)

Opinie o firmie Puchałka sp. z o.o.