Projektowanie i montaż instalacji chłodniczych
Projektowanie i montaż instalacji chłodniczych , Puch, Zgierz

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7262216472
REGON: 472911055
Dodatkowe kontakty:

608 074 697

605 595 231

Rok założenia:
2001

O firmie

Siedziba firmy Puch znajduje się w Zgierzu, w województwie łódzkim. Przedsiębiorstwo zajmuje się handlem i usługami w zakresie instalacji służących do obniżania temperatury. Prowadzi działalność od 2001 roku.

Oferta

Wieloletnie doświadczenie, najlepsze jakościowo rozwiązania i wiedza sprawiają, że firma Puch może zaoferować klientom usługi w zakresie instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych. Instalacje są przez przedsiębiorstwo projektowane, a następnie montowane z użyciem urządzeń i podzespołów renomowanych producentów. W przypadku klimatyzacji firma zajmuje się klimatyzacją komfortu sprawdzającą się w domach, mieszkaniach, biurach, budynkach użyteczności publicznej i sklepach. Instalacje opierają się na takich urządzeniach jak:
  • klimatyzatory naścienne,
  • klimatyzatory kasetonowe,
  • klimatyzatory kanałowe,
  • klimatyzatory multisplit,
  • klimatyzatory powermulti,
  • klimatyzatory VRF,
  • klimatyzatory VRV.
Puch oferuje również projektowanie i montaż instalacji chłodniczych, w tym mebli, komór chłodzących, mroźni i tuneli szokowego mrożenia. Na komory adaptowane są gotowe pomieszczenia albo stawiane są osobne konstrukcje z płyt warstwowych. Jako ich wyposażenie służą agregaty chłodnicze, chłodnice powietrza i automatyka do sterowania wszystkimi procesami. Sprawdza się to w magazynach owoców i warzyw, zakładach mięsnych, piekarniach, a także sklepach i hotelach. Przedsiębiorstwo może też oprzeć instalacje chłodnicze na właściwościach dwutlenku węgla, co stosowane jest np. w mleczarniach. Instalacje chłodnicze i klimatyzacja są objęte przeglądami okresowymi i gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym serwisem. Firma przez całą dobę reaguje na zgłoszenia awarii.

Dodatkowo przedsiębiorstwo projektuje i montuje systemy odzyskujące ciepło z instalacji chłodniczych.

Po więcej informacji o firmie Puch można zadzwonić lub napisać e-maila. Warto też wejść na stronę internetową.

Marki i specjalizacje

Firma sprzedaje, montuje i serwisuje urządzenia Arkton, Teco, Bitzer, Copeland, Danfoss, L’Unite Hermetic, Güntner, Eco, Helpman, Kelvion, Carell, Jonson Control, Eliwell, Wurm, Ecelamnn, Panasonic, Mitsubishi Electric, Fujitsu, Daikin, Sinclair, Acson, Gree, LG.

Wideo

Kontakt

Kontakt Puch

Puch, Zgierz

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Puch