Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
10:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5421727481
REGON: 050455196
Rok założenia:
1996
Branża:

O firmie

Biuro podróży Eureka zlokalizowane jest w Białymstoku, na terenie województwa podlaskiego. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1996 roku. Osobą decyzyjną jest Barbara Dzieduszów.

Oferta

Od ponad dwudziestu lat działamy na polskim rynku. Przez ten czas zdobyliśmy cenne doświadczenie oraz sporą ilość zadowolonych Klientów. Naszym mottem jest "dobry wypoczynek, zadowolony Klient". Kierując się tą maksymą świadczymy usługi na wysokim poziomie. Głównym profilem naszej firmy jest organizacja wycieczek krajowych i zagranicznych. Nasza oferta jest nie tylko skierowana do Klientów indywidualnych, lecz także do większych przedsiębiorstw.

Ponadto w naszej ofercie znajdziecie Państwo:
  • szkolenia wyjazdowe,
  • kursy pilotów wycieczek,
  • kursy na kierowników kolonii,
  • kursy na wychowawców kolonii.
Ponadto prowadzimy także sprzedaż biletów wszelkich dostępnych środków transportu, ponieważ chcemy zapewnić pełen komfort usług turystycznych. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy doradzą i pomogą w zaplanowaniu idealnej wycieczki.

Posiadamy szeroki wybór opcji wyjazdowych w korzystnych cenach. Precyzja i staranność przygotowywanych ofert sprawia, że coraz więcej Klientów obdarza nas zaufaniem i korzysta z naszych usług planując wakacje. Pełen komfort podczas podróży gwarancją udanego urlopu.


Zapraszamy do skorzystania z oferty biura.

Artykuły

Lato w środku zimy? Sprawdź, gdzie spędzić urlop
Lato w środku zimy? Sprawdź, gdzie spędzić urlop
Wiele osób decyduje się spędzić zimowy urlop za granicą. Sprawdź, gdzie warto wyjechać z biurem podróży. Dowiedz się, o czym pamiętać, kupując wycieczkę.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Pu - H Eureka s.c

Pu - H Eureka s.c, Białystok

Opinie (0)

Opinie o firmie Pu - H Eureka s.c