Specjalizujemy się w rozliczaniu podatków
Specjalizujemy się w rozliczaniu podatków, PU ACCSOFT Rafał Wit, Częstochowa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5741910324
REGON: 243159092
Rok założenia:
2017

O firmie

Biuro rachunkowe Accsoft znajduje się w Częstochowie. Działalność prowadzimy od 2017 roku. Zajmujemy się świadczeniem usług księgowych. Właścicielem jest Rafał Wit.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług rachunkowych. Posiadamy 2-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość wykonywanych zleceń. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania i wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Z naszych usług korzystają klienci prywatni i firmy.

Zakres naszych obowiązków obejmuje prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych, prowadzenie ryczałtu ewidencjonowanego, a także sporządzanie deklaracji podatkowych PIT, VAT i CIT. Ponadto specjalizujemy się w sporządzaniu sprawozdań finansowych rocznych i okresowych.

Pomagamy klientom przy otwieraniu nowej działalności gospodarczej, a także podpowiadamy przy wyborze jak najlepszej formy opodatkowania. Zajmujemy się też przygotowywaniem dokumentów dla instytucji bankowych i leasingowych. Oferujemy też obsługę kadrowo-płacową.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Wiedzę i umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, co pozwala nam na wielozadaniowość. Jesteśmy też na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami i regulacjami prawnymi. Księgowość to nie tylko nasza praca, ale i pasja, dlatego do każdego zadania podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem i dokładnością.

Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. W razie potrzeby odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszej działalności.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy Accsoft w Częstochowie.

Artykuły

Kredyt hipoteczny – jakie przygotować dokumenty?
Kredyt hipoteczny – jakie przygotować dokumenty?
Przed wystąpieniem do banku o udzielenie kredytu na zakup nieruchomości powinniśmy przygotować wszystkie niezbędne dokumenty. Ich skompletowanie wymaga czasu.

Wideo

Więcej informacji

  • Biuro Rachunkowe ACCSOFT zobacz

Kontakt

Kontakt PU ACCSOFT Rafał Wit

PU ACCSOFT Rafał Wit, Częstochowa

Opinie (2)

Opinie o firmie PU ACCSOFT Rafał Wit

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Julian
Julian
5.0
03.05.2019
Świetna firma, która wie, co klient ma na myśli. Polecam serdecznie.
Marianna
Marianna
5.0
26.03.2019
Polecam firmę Accsoft. Profesjonalizm widać gołym okiem. Bardzo sprawne wykonawstwo usług.