Specjalizujemy się w rozliczaniu podatków
Specjalizujemy się w rozliczaniu podatków, PU ACCSOFT Rafał Wit, Częstochowa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5741910324
REGON: 243159092
Rok założenia:
2017

O firmie

Biuro rachunkowe Accsoft znajduje się w Częstochowie. Działalność prowadzimy od 2017 roku. Zajmujemy się świadczeniem usług księgowych. Właścicielem jest Rafał Wit.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług rachunkowych. Posiadamy 2-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość wykonywanych zleceń. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania i wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Z naszych usług korzystają klienci prywatni i firmy.

Zakres naszych obowiązków obejmuje prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych, prowadzenie ryczałtu ewidencjonowanego, a także sporządzanie deklaracji podatkowych PIT, VAT i CIT. Ponadto specjalizujemy się w sporządzaniu sprawozdań finansowych rocznych i okresowych.

Pomagamy klientom przy otwieraniu nowej działalności gospodarczej, a także podpowiadamy przy wyborze jak najlepszej formy opodatkowania. Zajmujemy się też przygotowywaniem dokumentów dla instytucji bankowych i leasingowych. Oferujemy też obsługę kadrowo-płacową.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Wiedzę i umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, co pozwala nam na wielozadaniowość. Jesteśmy też na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami i regulacjami prawnymi. Księgowość to nie tylko nasza praca, ale i pasja, dlatego do każdego zadania podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem i dokładnością.

Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. W razie potrzeby odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszej działalności.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy Accsoft w Częstochowie.

Artykuły

Kredyt hipoteczny – jakie przygotować dokumenty?
Kredyt hipoteczny – jakie przygotować dokumenty?
Przed wystąpieniem do banku o udzielenie kredytu na zakup nieruchomości powinniśmy przygotować wszystkie niezbędne dokumenty. Ich skompletowanie wymaga czasu.

Wideo

Więcej informacji

  • Biuro Rachunkowe ACCSOFT zobacz

Kontakt

Kontakt PU ACCSOFT Rafał Wit

PU ACCSOFT Rafał Wit, Częstochowa

Opinie (8)

Opinie o firmie PU ACCSOFT Rafał Wit

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Patryk
Patryk
5.0
06.05.2020
Życzę tej firmie jak najwięcej klientów, gdyż tak profesjonalnych ludzi dawno nie spotkałem!
Bożena
Bożena
5.0
17.03.2020
Jestem zadowolona z wyboru biura rachunkowego. Super obsługa oraz dbałość o każdy szczegół.
Patryk
Patryk
5.0
23.01.2020
Pracownicy tego biura rachunkowego posiadają wiedzę i kompetencję, co da się zauważyć już po pierwszym spotkaniu. Polecam.
Jan
Jan
5.0
01.11.2019
Jeśli prowadzicie firmę i chcecie powierzyć komuś swoje sprawy finansowe to tylko firma Accsoft. Wielki plus za przesympatyczny kontakt z klientem oraz ogromną wiedzę.
Daria
Daria
5.0
01.09.2019
Kompetentni pracownicy, którzy dbają o klienta pod każdym względem. Otrzymałam odpowiedź na każde nurtujące mnie pytanie. Na pewno będę częściej korzystać.
Krystian
Krystian
5.0
03.07.2019
Firma Accsoft prowadzi wszystkie moje księgi rachunkowe. Dzięki temu w papierach panuje ład i porządek. Polecam.
Julian
Julian
5.0
03.05.2019
Świetna firma, która wie, co klient ma na myśli. Polecam serdecznie.
Marianna
Marianna
5.0
26.03.2019
Polecam firmę Accsoft. Profesjonalizm widać gołym okiem. Bardzo sprawne wykonawstwo usług.