Kompleksowe usługi turystyczne
Kompleksowe usługi turystyczne, PTTK Im. Aleksandra Patkowskiego Oddział w Sandomierzu, Sandomierz

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 15:00
Wt.
08:00 - 15:00
Śr.
08:00 - 15:00
Cz.
08:00 - 15:00
Pt.
08:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8640002064
REGON: 830008157
KRS: 0000074558
Dodatkowe kontakty:

15 832 26 82

Rok założenia:
1982
Branża:

O firmie

W 1991 roku powstał nasz Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego im. Aleksandra Patkowskiego. Znaleźć nas można w Sandomierzu, na terenie województwa świętokrzyskiego. Przygotowaliśmy dla Państwa bogaty zakres usług turystycznych.

Oferta

W naszym oddziale PTTK jesteśmy pasjonatami podróży i turystyki. Z zaangażowaniem organizujemy wycieczki krajowe, jak i zagraniczne, podczas których nasi doświadczeni przewodnicy dzielą się swoją bogatą wiedzą. Starannie dobieramy destynacje, aby zachwycać naszych klientów pięknem miejsc i bogactwem historii. Polecamy szczególnie nasze wycieczki po Sandomierzu i regionie.

Nasza oferta to:
 • wycieczki jednodniowe,
 • wycieczki dwudniowe,
 • wycieczki trzydniowe,
 • wycieczki czterodniowe.
Proponujemy też wyprawy rowerowe, które pozwalają odkrywać uroki naszych pięknych regionów na dwóch kółkach i wędrówki piesze w miejsca, gdzie natura i historia łączą się w wyjątkowy sposób. Oferujemy także przejażdżki żółtymi meleksami, które pozwalają poczuć ducha miejskich uliczek i zakamarków.

Jesteśmy również organizatorami takich przedsięwzięć jak:
 • imprezy integracyjne,
 • imprezy okolicznościowe,
 • zielone szkoły,
 • białe szkoły,
 • rejsy po Wiśle.
Dodatkowo zajmujemy się sprzedażą pamiątek i innych artykułów turystycznych. Służymy zawsze pomocą i doradztwem w naszym punkcie informacji turystycznej. Zrobimy wszystko, aby zaplanowane wycieczki były udane.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt PTTK Im. Aleksandra Patkowskiego Oddział w Sandomierzu

PTTK Im. Aleksandra Patkowskiego Oddział w Sandomierzu, Sandomierz

Aktualności

 • wycieczki zagraniczne

  21.02.2024

  Oddział PTTK im. Aleksandra Patkowskiego w Sandomierzu oferuje kilkudniowe wycieczki zagraniczne dla osób pragnących przygód. Te starannie zaplanowane wycieczki obejmują wizyty w najpiękniejszych miejscach. Dzięki szerokiemu wyborowi lokalizacji, podróżni z pewnością znajdą wycieczkę, która zaspokoi ich zainteresowania i preferencje.

  Więcej informacji
 • Sandomierz

  29.11.2023

  Oddział PTTK imienia Aleksandra Patkowskiego w Sandomierzu z dumą proponuje wycieczki z przewodnikiem po malowniczym Sandomierzu. Nasi doświadczeni przewodnicy będą towarzyszyć Ci w podróży przez wieki, odkrywając bogatą historię Sandomierza, jego przemiany i dzisiejszy status. Wybierz się z nami na tę niezapomnianą wyprawę i odkryj ukryte skarby niezwykłego miasta.

  Więcej informacji

Opinie (1)

Opinie o firmie PTTK Im. Aleksandra Patkowskiego Oddział w Sandomierzu


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

MFM
MFM
5.0
21.10.2020
Polecam, najlepsi przewodnicy po Sandomierzu i okolicy :)