Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7881784949
REGON: 380323042
Rok założenia:
2018
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Przystań wodna u Marcina to wyjątkowy obiekt. Znajduje się w Nowej Wsi Zbąskiej, w województwie wielkopolskim. Położona jest tuż przy przesmyku pomiędzy Jeziorem Nowowiejskim a Jeziorem Błędno.

Oferta

Wielkopolska słynie z jezior i rzek. Jedną z najciekawszych jest Obra, dopływ Warty, która przepływa przez jeziora położone niedaleko Przystani wodnej u Marcina. Turyści przybywający w to spokojne i piękne miejsce mogą wynająć pokoje w przystępnych cenach oraz zjeść smaczne dania. Restauracja serwuje ulubione potrawy Polaków, w tym ryby pochodzące z okolicznych jezior. Spragnieni promieni słonecznych i świeżego powietrza mogą zjeść posiłek na świeżym powietrzu, a następnie skorzystać z wypożyczalni sprzętu wodnego. Przystań wodna u Marcina to:
  • wypożyczalnia rowerów wodnych,
  • wypożyczalnia skuterów wodnych,
  • wypożyczalnia motorówek,
  • wypożyczalnia kajaków,
  • wypożyczalnia łodzi.
Goście przybywający do Nowej Wsi Zbąskiej mają również do swojej dyspozycji strzeżone kąpielisko. Jeziora są idealnym miejscem do jednodniowych albo dłuższych pobytów. Nadają się do uprawiania turystyki wodnej, wędkowania, a okolica zachęca do wycieczek rowerowych i pieszych.

Dodatkowe informacje o Przystani wodnej u Marcina można uzyskać telefonicznie i e-mailowo.

Kontakt

Kontakt Przystań wodna u Marcina

Przystań wodna u Marcina, Nowa Wieś Zbąska

Opinie (0)

Opinie o firmie Przystań wodna u Marcina