Wypożyczalnia sprzętu wodnego
Wypożyczalnia sprzętu wodnego, Przystań Bobrowa Olga Łachacka, Smrock-Dwór

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7571443148
REGON: 386218926
Rok założenia:
2020
Branża:

O firmie

Przystań Bobrowa zajmuje się wypożyczaniem sprzętu wodnego, a także organizacją spływów kajakowych. Siedziba firmy znajduje się w Smrocku-Dworze w województwie mazowieckim. Właścicielem firmy jest Olga Łachacka.

Oferta

Przystań Bobrowa to wypożyczalnia sprzętu wodnego. Dysponuje nowoczesnymi i bezpiecznymi pojazdami, które doskonale sprawdzają się w celach rekreacyjnych. Dzięki współpracy z renomowanymi producentami firma może zapewnić klientom sprzęt wysokiej jakości. Zespół służy fachowym doradztwem w zakresie doboru sprzętu oraz chętnie odpowie na każde pytanie związane ze sprzętem wodnym.

Asortyment wypożyczalni obejmuje m.in.:
  • kajaki jednoosobowe,
  • kajaki dwuosobowe,
  • rowery wodne,
  • rowery wodne typu Łabędź,
  • rowery wodne z silnikiem elektrycznym.
Można także znaleźć w ofercie rowerki wodne z silnikiem elektrycznym, które są stylizowane na taksówkę, pojazd policyjny oraz pojazd straży pożarnej. Są one napędzane za pomocą energii pochodzące z ekologicznych źródeł, a do tego są wygodne i komfortowe.

Firma wypożycza także kajaki na spływy kajakowe. Organizowane są spływy kajakowe rzeką Orzyc od wczesnej wiosny do późnej jesieni. Zapewniony jest transport sprzętu w miejsce spływu przez wypożyczalnię. Zapewniona jest profesjonalna pomoc zarówno dla tych, którzy zaczynają swoją przygodę z kajakami, jak i osób doświadczonych.

Po więcej informacji odnośnie oferty warto zajrzeć na stronę internetową firmy Przystań Bobrowa ze Smrocka-Dworu.

Artykuły

Rodzaje kajaków i ich charakterystyka
Rodzaje kajaków i ich charakterystyka
Kajaki można podzielić na te rekreacyjne, turystyczne, a także sportowe. Ich charakterystyką poznasz w artykule umieszczonym pod linkiem. Kliknij i sprawdź.

Wideo

Kontakt

Kontakt Przystań Bobrowa Olga Łachacka

Przystań Bobrowa Olga Łachacka, Smrock-Dwór

Opinie (3)

Opinie o firmie Przystań Bobrowa Olga Łachacka

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Maks
Maks
5.0
07.11.2020
Mają naprawdę solidne rowerki wodne, to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu nad wodą.
Eliza
Eliza
5.0
27.09.2020
Wynajęliśmy kajaki jako grupa w celu zorganizowania spływu kajakowego nad Orzycem. Bardzo miło się współpracuje z tą firmą, a do tego przetransportowali nam sprzęt.
Roman
Roman
5.0
23.07.2020
Bardzo polecam tę wypożyczalnię, gdyż mają solidny oraz wysokojakościowy sprzęt. Obsługa doradziła jaki kajak wybrać dla początkującego, a także zapewniła fachową pomoc.