Kompleksowe usługi rachunkowe dla firm
Kompleksowe usługi rachunkowe dla firm, Przyjazne Biuro Rachunkowe Ewpol Ewa Piszczek, Czechy

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9131525191
REGON: 383888218
Rok założenia:
2019
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Przyjazne Biuro Rachunkowe Ewpol prowadzone jest przez Ewę Piszczek. Siedziba firmy znajduje się w Czechach, w powiecie średzkim, w województwie dolnośląskim. Właścicielka zajmuje się księgowością mobilną.


Oferta

Księgowość to dziedzina z którą styczność ma każdy prowadzący działalność gospodarczą. Zmieniające się przepisy i trudność w ich interpretacji sprawiają, że łatwo o pomyłkę, a to może sporo kosztować. Najlepszym rozwiązaniem jest zlecenie obsługi księgowej doświadczonej osobie, takiej jak właścicielka biura rachunkowego Ewpol. Biuro zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i konkurencyjne ceny. Dla wygody klientów księgowa dojeżdża na wskazane miejsce i zajmuje się usługami rachunkowymi. Można do nich zaliczyć prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów oraz ksiąg handlowych. Ponadto księgowa reprezentuje klientów przed organami skarbowymi i ZUS oraz doradza w kwestiach podatkowych i rachunkowych. Oferta przygotowana dla klientów biura obejmuje również takie zagadnienia jak:
  • rozliczanie podatku vat
  • rozliczanie pit
  • rozliczanie cit
  • rozliczanie składek zus
  • ewidencja środków trwałych
  • ekspertyzy finansowe
  • opinie ekonomiczne
  • sprawozdania statystyczne do nbp
Klienci mogą też skorzystać z porad dotyczących fuzji i zlecić usługi kadrowo-płacowe. W ramach nich księgowa przygotowuje listy płac i prowadzi dokumenty pracownicze.

Więcej informacji o biurze rachunkowym Ewpol uzyskają Państwo pod podanym numerem telefonu lub po nawiązaniu kontaktu mailowego.

Artykuły

Źródła finansowania działalności gospodarczej
Źródła finansowania działalności gospodarczej
Zakładasz własną firmę i zastanawiasz się skąd pozyskać środki na jej prowadzenie? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się jakie są źródła finansowania firmy.

Wideo

Kontakt

Kontakt Przyjazne Biuro Rachunkowe Ewpol Ewa Piszczek

Przyjazne Biuro Rachunkowe Ewpol Ewa Piszczek, Czechy

Opinie (1)

Opinie o firmie Przyjazne Biuro Rachunkowe Ewpol Ewa Piszczek

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Jacek
Jacek
5.0
17.09.2019
Polecam współpracę z Ewpol. Prowadząca to biuro księgowa doskonale zna się na rachunkowości.