Badania laboratoryjne dla zwierząt domowych
Badania laboratoryjne dla zwierząt domowych , Przyjaciele Gabinet weterynaryjny lek. wet. Aneta Wiktorowicz, Radzymin

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 20:00
Wt.
09:00 - 20:00
Śr.
09:00 - 20:00
Cz.
09:00 - 20:00
Pt.
09:00 - 20:00
Sb.
09:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 1251190470
REGON: 141558916
Rok założenia:
2008

O firmie

Gabinet weterynaryjny Przyjaciele założyliśmy w 2008 roku na terenie Radzymina, w województwie mazowieckim. Diagnozujemy i leczymy choroby u zwierząt domowych. Zajmujemy się również profilaktyką. Usługi realizujemy pod kierownictwem właścicielki gabinetu, lekarza weterynarii Anety Wiktorowicz.

Oferta

W Gabinecie Weterynaryjnym Przyjaciele, który prowadzimy, Klienci mogą zapisać się na badanie profilaktyczne swojego pupila. Coroczne badania kontrolne obejmują biochemiczny profil ogólny, badanie kliniczne, morfologię krwi, a także zdjęcie klatki piersiowej za pomocą aparatu RTG oraz EKG u starszych zwierząt. Podczas kontrolnej wizyty badamy stan oczu, uszu, jamy ustnej oraz zębów. W razie zdiagnozowania choroby decydujemy się na formę leczenia farmakologicznego lub operacyjnego. Klienci mają dostęp do konsultacji specjalistycznych, na których przyjmuje lekarz onkolog, kardiolog, okulista, czy dermatolog.

Do naszych usług należy również:
  • leczenie zwierząt egzotycznych,
  • szczepienie profilaktyczne psów i kotów oraz gryzoni (zajęczaki),
  • usuwanie kamienia nazębnego metodą ultradźwiękową,
  • profilaktyka chorób przyzębia,
  • położnictwo i zapobieganie ciąży,
  • kastracja psów i kotów,
  • odrobaczanie,
  • chipwanie zwierząt,
  • wystawianie paszportów dla zwierząt,
  • porady żywieniowe.
Oferujemy również sprzedaż karm leczniczych i bytowych. Zajmujemy się dietetyką zwierząt domowych. W ofercie posiadamy karmy dla zwierząt młodych i rosnących, a także dla zwierząt kastrowanych, sterylizowanych, chorych, czy starszych.

Dodatkowo w ofercie usług znajduje się leczenie zwierząt egzotycznych tj. królików, świnek morskich, gadów oraz drobiu ozdobnego, gołębi.

Oferujemy także wizyty domowe. Dla stałych Klientów przewidujemy dostawę karm do domu.

Więcej informacji o Gabinecie Weterynarii Przyjaciele, który prowadzimy w Radzyminie, można zasięgnąć na naszej stronie internetowej.

Zakres działalności

Artykuły

Profilaktyczne szczepienia psów i kotów — garść przydatnych informacji
Profilaktyczne szczepienia psów i kotów — garść przydatnych informacji
Dlaczego dobrze jest szczepić psy i koty? Przeciwko jakim chorobom i kiedy najlepiej zaszczepić te zwierzęta? Na te pytania odpowiadamy w artykule. Zapraszamy.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Przyjaciele Gabinet weterynaryjny lek. wet. Aneta Wiktorowicz

Przyjaciele Gabinet weterynaryjny lek. wet. Aneta Wiktorowicz, Radzymin

Opinie (7)

Opinie o firmie Przyjaciele Gabinet weterynaryjny lek. wet. Aneta Wiktorowicz

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Ewka
Ewka
5.0
07.05.2021
Widać, że to miłośnicy zwierząt. Podczas badania mojego psa byli bardzo delikatni, ale też stanowczy i widać było, że wiedzą co robią. Niestety mój pies ma problemy z sercem i dostał specjalne tabletki na poprawę. Po kilku miesiącach odnotowaliśmy o wiele lepsze wyniki.
Adela
Adela
5.0
21.03.2021
Lekarz prawidłowo zdiagnozował chorobę u mojej kotki. Podjął również kroki, aby znaleźć odpowiednie leki i zaplanował cały cykl leczenia. Aktualnie wyniki pokazują, że kotka wraca do zdrowia. Mam o nich jak najlepsze zdanie.
Gosia
Gosia
4.0
17.01.2021
Byłam tutaj na zdjęciu kamienia u mojego 7-letniego psa. Gabinet posiada specjalny aparat do metody ultradźwiękowej, więc udało się szybko wykonać cały zabieg. Polecam tę metodę.
forumowicz
forumowicz
5.0
19.11.2020
Co roku przychodzę tutaj na szczepienie mojego psa. Podczas kontroli weterynarz bada dokładnie oczy, uszy i zęby psa. Wykonuje też morfologię krwi. Jest dokładny i dzięki tym krótkim badaniom mam pewność, że nic złego nie dzieje się u mojej psiny.
Hubert
Hubert
5.0
29.09.2020
Polecam wszystkim tę lecznicę. W środku gabinet jest wyposażona w profesjonalny sprzęt medyczny. Nie trzeba nigdzie jeździć, aby wykonać morfologię krwi, czy badanie RTG. Naprawdę mają dobre wyposażenie i szczegółowo badają zwierzęta.
Dorota
Dorota
5.0
26.07.2020
Serdecznie polecam ten gabinet. Uważam, że mają świetną obsługę i doświadczonych weterynarzy. Kiedy moja suczka była w ciąży, miała tu regularnie wykonywane wszystkie najważniejsze badania. Pani weterynarz prowadziła jej ciążę. Sunia urodziła zdrowe maluchy, ale również sama zachowała dobry stan zdrowia.
M
M
5.0
30.04.2019
Najlepszy i najbardziej rzetelny weterynarz w Radzyminie i okolicy. Wysokie kompetencje. Polecam