Sprzedaż używanych przyczep kempingowych
Sprzedaż używanych przyczep kempingowych, Przyczepy kempingowe i Gokarty PW Import-Export Krzysztof Wróblewski, Cybinka

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9261168950
Rok założenia:
2001

O firmie

Siedziba firmy Import-Export znajduje się w Cybince, w powiecie słubickim, w województwie lubuskim. Przedsiębiorstwo należy do Krzysztofa Wiśniewskiego i działa na ryku od 2001 roku. Specjalizuje się w sprzedaży przyczep kempingowych.

Oferta

Wypoczynek na łonie natury to popularna forma spędzania wolnego czasu. Ciekawym rozwiązaniem jest zwiedzanie Polski i innych krajów europejskich z własną przyczepą kempingową. Dzięki temu można zobaczyć więcej, a koszt takiej wyprawy jest o wiele niższy niż w przypadku spania w hotelach. Oczywiście wcześniej trzeba pomyśleć o zakupie przyczepy, a tu pomocą służy firma Import-Export. Dysponuje używanymi przyczepami, które sprowadzane są z zachodu Europy. Przyczepy są tanie w zakupie i eksploatacji, a ich stan techniczny jest bardzo dobry. W przyczepach znajdują się wydzielone miejsca do nocnego odpoczynku, gotowania oraz dbania o higienę osobistą. Sypialnie, kuchnie i łazienki są wyposażone w pełni sprawne urządzenia, a klienci otrzymują pełną dokumentację techniczną pojazdów. W łazienkach umieszczono toaletę, umywalkę i prysznic. Z kolei w kuchni zamontowano zlewozmywak, kuchenkę gazową i lodówkę. Oferta obejmuje:
  • kempingi z toaletą
  • nowoczesne przyczepy
  • kempingi z ogrzewaniem gazowym
  • kempingi z ogrzewaniem elektrycznym
  • przyczepy dwuosobowe
  • przyczepy trzyosobowe
  • przyczepy czteroosobowe
Konstrukcje wyposażono w przedsionek, bagażnik rowerowy i hamulec najazdowy. Nowsze przyczepy mają klimatyzację, antenę i bojler na ciepłą wodę. Źródłem energii jest akumulator albo baterie słoneczne. Ciekawym rozwiązaniem w niektórych przyczepach jest napęd własny.

Poza przyczepami Import-Export sprzedaje też gokarty. Są to holenderskie maszyny Berg, używane lub nowe. Dostępne są pojazdy dla dzieci oraz dorosłych. Ich koła są pompowane na łożyskach tocznych, a specjalny system AF lub BRF pozwala na jazdę do przodu i do tyłu.

Więcej informacji związanych z firmą Import Export znajdą państwo na stronie internetowej. W sprawie zakupu można się kontaktować telefonicznie albo mailowo.

Artykuły

Kupno przyczepy kempingowej – na co zwrócić uwagę?
Kupno przyczepy kempingowej – na co zwrócić uwagę?
Zanim zdecydujemy się na zakup używanej przyczepy kempingowej powinniśmy sprecyzować nasze indywidualne potrzeby oraz dokładnie obejrzeć przyczepę z zewnątrz.

Wideo

Kontakt

Kontakt Przyczepy kempingowe i Gokarty PW Import-Export Krzysztof Wróblewski

Przyczepy kempingowe i Gokarty PW Import-Export Krzysztof Wróblewski, Cybinka

Opinie (2)

Opinie o firmie Przyczepy kempingowe i Gokarty PW Import-Export Krzysztof Wróblewski

Średnia ocen

4.5

Opinie użytkowników

Andrzej
Andrzej
4.0
09.11.2019
Import-Export sprzedaje przyczepy kempingowe w dobrym stanie. Dzięki nim mogłem zrealizować swoje marzenie o podróżowaniu po Europie.
Sebastian
Sebastian
5.0
02.09.2019
Kupiłem przyczepę kempingową od firmy Import-Export i jestem z niej bardzo zadowolony. Za niewielkie pieniądze stałem się właścicielem bardzo dobrej konstrukcji!
Tagi