Profilaktyka, diagnostyka i leczenie psów
Profilaktyka, diagnostyka i leczenie psów, Przychodnia weterynaryjna Wojciech Nowakowski, Chorzów

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 18:00
Wt.
08:00 - 18:00
Śr.
08:00 - 18:00
Cz.
08:00 - 18:00
Pt.
08:00 - 18:00
Sb.
09:00 - 13:00
Nd.
09:00 - 11:00
Dane rejestrowe:
NIP: 6271025340
REGON: 271588345
Rok założenia:
1990

O firmie

Zajmujemy się leczeniem zwierząt. Początki działalności kliniki sięgają roku 1990. Przychodnia Weterynaryjna Wojciech Nowakowski znajduje się w Chorzowie.

Oferta

Przychodnia Weterynaryjna Wojciech Nowakowski to miejsce, w którym dbamy o zdrowie zwierząt domowych i egzotycznych. Zajmujemy się psami, kotami, ptakami, gryzoniami, a także dzikimi kotami, np. lwami. Dojeżdżamy w ramach wizyt domowych, prowadzimy pogotowie weterynaryjne i przyjmujemy pupili na standardowych wizytach.

Zwierzęta poddajemy również profilaktyce weterynaryjnej. Oznacza to m.in. szczepienie, odrobaczanie, a także ochronę przed kleszczami i innymi pasożytami. Wykonujemy też badania obrazowe RTG, EKG i USG zwierząt i badania laboratoryjne krwi, moczu i innych pobranych tkanek. Zwierzętom dobieramy również odpowiednie karmy i przeprowadzamy zabiegi pielęgnacyjne. Przykłady to przycinanie pazurów, korygowanie zębów gryzoni i czyszczenie okolic oczu i uszu. Oferujemy w Przychodni Weterynaryjnej także opiekę ginekologiczną i położniczą dla zwierząt. Dobieramy też antykoncepcję i leczymy zwierzęta chirurgicznie. Usługi związane są również z takimi dziedzinami, jak:
  • dermatologia weterynaryjna,
  • kardiologia weterynaryjna,
  • onkologia weterynaryjna,
  • okulistyka weterynaryjna,
  • stomatologia i protetyka weterynaryjna.
Leczymy próchnicę, usuwamy kamień nazębny i wstawiamy uzupełnienia protetyczne u zwierząt. Więcej informacji o usługach udzielamy pod podanym numerem telefonu do Przychodni Weterynaryjnej!

Zakres działalności

Kontakt

Kontakt Przychodnia weterynaryjna Wojciech Nowakowski

Przychodnia weterynaryjna Wojciech Nowakowski, Chorzów

Opinie (2)

Opinie o firmie Przychodnia weterynaryjna Wojciech Nowakowski


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Agnieszka M.
Agnieszka M.
5.0
23.08.2018
Polecam z całego serca lekarza weterynarii dla zwierząt egzotycznych jest wspaniałym lekarzem potrafi wytłumaczyć wszystko co się zwierzę z zwierzakiem delikatny czuły i widać że kocha zwierzęta
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
21.04.2014
Witam wszystkie osoby szukające profesjonalistów w leczeniu naszych zwierzaków. Dzisiaj odwiedziłem przychodnię na ul. Gałeczki w Chorzowie z kanarkiem który miał problemy z nóżkami. Powiem tak ... jeżeli kiedykolwiek będę zmuszony skorzystać z porady weterynarza to udam się na pewno tylko tak ... lekarze tam pracujący podchodzą do zwierząt w sposób na który zasługuje każda istota żywa i stawiają zarówno trafne diagnozy jak i zalecają odpowiednie leczenie. Kanarek czuje się już lepiej mino iż przepisane lekarstwa stosuję 1 dzień. Widać poprawę a cały zespół lekarzy który przyjmuje nasze pociechy aby im pomóc pozdrawiam serdecznie przede wszystkim lekarza który nas obsługiwał (miał dyżur świąteczny- dr. Arkadiusza Rosner'a).