Badanie, leczenie i diagnostyka laboratoryjna zwierząt domowych
Badanie, leczenie i diagnostyka laboratoryjna zwierząt domowych, Przychodnia weterynaryjna Awet Artur Borkowski, Mszana Dolna

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:30 - 18:00
Wt.
09:30 - 18:00
Śr.
09:30 - 18:00
Cz.
09:30 - 18:00
Pt.
09:30 - 18:00
Sb.
09:30 - 18:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 1130720348
REGON: 492029376
Rok założenia:
2000

O firmie

Przychodnię weterynaryjną Awet założyliśmy w Mszanie Dolnej, na terenie województwa małopolskiego. Właścicielem przychodni jest Artur Borkowski.

Oferta

W Przychodni weterynaryjnej Awet leczymy głównie zwierzęta domowe. Oferujemy podstawowe usługi, takie jak okresowe wizyty mające na celu określenie stanu zdrowia psów, kotów, czy zwierząt egzotycznych. Do naszych zadań należy sczepienie zwierząt przeciwko wściekliźnie oraz innym chorobom zakaźnym. Zajmujemy się również odrobaczaniem. Stosujemy preparaty przeciwko pasożytom, np. kleszczom.

W przychodni posiadamy sprzęt umożliwiający nam diagnostykę obrazową i laboratoryjną. Wykonujemy:
 • badanie RTG,
 • badanie USG,
 • wymazy,
 • biochemiczne badanie krwi.
Dzięki diagnostyce stosowanej w przychodni możemy rozpoznawać u zwierząt wszelakie problemy związane z urazami, złamaniami, czy chorobami nowotworowymi.

W naszej ofercie znajduje się także:
 • chirurgia miękka,
 • TPLO (leczenie zerwania więzadła krzyżowego doczaszkowego kolana),
 • TPO (leczenie dysplazji stawów biodrowych),
 • ortopedia,
 • dermatologia,
 • okulistyka,
 • stomatologia.
Na życzenie Klienta wystawiamy także paszporty dla zwierząt domowych. W pierwszej kolejności zawsze przyjmujemy Klientów ze zwierzętami, u których stwierdzimy zagrożenie życia.

Naszą kadrę tworzą lekarze weterynarii z wykształceniem kierunkowym. Zapraszamy do kontaktu - Przychodnia weterynaryjna Awet w Mszanie Dolnej.

Zakres działalności

Artykuły

Przychodnia weterynaryjna Awet – zdrowie Twojego pupila w dobrych rękach
Przychodnia weterynaryjna Awet – zdrowie Twojego pupila w dobrych rękach
Jeśli decydujesz się na posiadanie zwierzęcia, musisz dbać o jego zdrowie. A w tym pomoże Ci Przychodnia weterynaryjna Awet. Kiedy udać się do weterynarza?
Jakie wymogi należy spełnić, aby weterynarze z przychodni Awet mogli wystawić psu paszport?
Jakie wymogi należy spełnić, aby weterynarze z przychodni Awet mogli wystawić psu paszport?
Przychodnia Awet oferuje leczenie oraz diagnostykę zwierząt, a także paszporty dla zwierząt. Sprawdź, jakie wymogi należy spełnić, aby je otrzymać!

Wideo

Kontakt

Kontakt Przychodnia weterynaryjna Awet Artur Borkowski

Przychodnia weterynaryjna Awet Artur Borkowski, Mszana Dolna

Opinie (9)

Opinie o firmie Przychodnia weterynaryjna Awet Artur Borkowski

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Jakub
Jakub
5.0
26.05.2022
Przychodzę tu co roku na odrobaczenie i potrzebne szczepienia. Lekarze są bardzo uprzejmi i dokładnie badają mojego psa.
Filip
Filip
4.0
24.03.2022
Na jednej wizycie udało mi się tutaj zdobyć paszport dla mojego psa. Koszt usługi był przystępny.
Eliza
Eliza
5.0
21.01.2022
Wykonali zabieg, dzięki któremu mój pies znowu widzi wyraźnie! Lekarze bardzo się zaangażowali w leczenie mojego pupila. Ich wiedza na temat anatomii zwierząt pozwoliła im zadbać o zdrowie mojego pupila.
rttt555
rttt555
5.0
11.11.2021
Widać, że kochają zwierzęta. Przede wszystkim w gabinecie mają cały potrzebny sprzęt do wykonywania bardzo dokładnych badań, więc są w stanie zauważyć każdą nieprawidłowość.
Norbert
Norbert
5.0
22.09.2021
Tutaj lekarze przeprowadzili u mojego psa leczenie zerwanego więzadła krzyżowego. Zabieg się udał i pies nie ma już problemów, które wcześniej sprawiały, że miał ogromny kłopot nawet podczas prostych zabaw i czynności.
Ida
Ida
4.0
05.07.2021
Chodzę tutaj z psem już od 5 lat. Pies jest zdrowy i nic mu nie dolega, ale to również zasługa tutejszych weterynarzy. Co jakiś czas robią mojemu psu badania kontrolne. Mają wysokiej klasy sprzęt do wykonywania takich badań jak USG, czy RTG.
Joanna
Joanna
5.0
09.05.2021
Polecam tę przychodnię. Pracują tu ludzie z wielkim sercem do zwierząt. Dzięki szybkiej reakcji lekarza weterynarii zdążyliśmy uratować moją sunię. Lekarz przeprowadził zabieg i usunął niebezpieczne narośla.
Pumka
Pumka
5.0
16.04.2018
Naprawdę dobry i kompetentny gabinet. Polecam
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
24.06.2014
Doskonali weterynarze. Niejednokrotnie odbierali porody u moich klaczy. Wykonują również niezbędne szczepienia i przyjeżdżają na kontrole do koni. Dzięki nim stadnina funkcjonuje prawidłowo. Polecam.