Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
06:00 - 14:00
Wt.
06:00 - 14:00
Śr.
06:00 - 14:00
Cz.
06:00 - 14:00
Pt.
06:00 - 14:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5510007191
REGON: 000863468
KRS: 0000188526
Rok założenia:
1946

O firmie

Spółdzielnia Pracy Transportowo-Motoryzacyjna Przewóz ma swoją siedzibę w Wadowicach, w województwie małopolskim. Nasi fachowcy zajmują się mechaniką pojazdową oraz transportem ciężarowym. Działalność rozpoczęliśmy już w połowie lat 40-tych XX. wieku. Dzięki ogromnemu doświadczeniu jesteśmy w stanie spełnić wszelkie oczekiwania naszych Klientów.

Oferta

Jednym z elementów działalności naszej spółdzielni Przewóz jest autozłomowanie. Ponadto prowadzimy stację paliw oraz sklep z częściami. Posiadamy również stację diagnostyczną, na której przeprowadzamy badania techniczne pojazdów. Co więcej, przyjmujemy auta do kasacji i demontujemy te, które zostały wycofane z ruchu. Po ustaleniu z Klientem odbieramy uszkodzone samochody. Mamy możliwość wydawania odpowiednich zaświadczeń do wyrejestrowania pojazdu.

Usługi diagnostyczne przeprowadzamy na ciągnikach i przyczepach rolniczych, motocyklach oraz pojazdach zarejestrowanych po raz pierwszy za granicą. Świadczymy również profesjonalne usługi transportowe samochodami ciężarowymi, gdzie bardzo dbamy o bezpieczeństwo przewożonego towaru.

Nasi wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy chętnie Państwu pomogą oraz fachowo doradzą. Zapewniamy rzetelność oraz terminowość wykonywania wszystkich zleceń. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www. Znajdą tam Państwo pozostałe przydatne wiadomości na nasz temat.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług Spółdzielni Pracy Transportowo-Motoryzacyjnej Przewóz.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Przewóz Spółdzielnia Pracy Transportowo-Motoryzacyjna

Przewóz Spółdzielnia Pracy Transportowo-Motoryzacyjna, Wadowice

Opinie (0)

Opinie o firmie Przewóz Spółdzielnia Pracy Transportowo-Motoryzacyjna