20 lat tradycji i doświadczenia w opiece nad dziećmi
20 lat tradycji i doświadczenia w opiece nad dziećmi, Przedszkole prywatne nr 9. Ognisko językowo-artystyczne, Kraków

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 17:00
Wt.
07:00 - 17:00
Śr.
07:00 - 17:00
Cz.
07:00 - 17:00
Pt.
07:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6791617242
REGON: 350886478
Rok założenia:
1995

O firmie

W naszym przedszkolu prywatnym nr 9 znajdującym się w Krakowie wszystkie dzieci czują się doskonale. Indywidualne podejście do każdego przedszkolaka pozwala nam na zapewnienie pełnego bezpieczeństwa dzieciom i przekazywanie im przydatnej wiedzy o świecie. Duże znaczenie ma również nasze doświadczenie. Od ponad 23 lat dbamy o dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat.

Oferta

Dzieciństwo to czas, kiedy dzieci poznają otaczający je świat, uczą się przydatnych umiejętności, ale również się bawią. W naszym prywatnym przedszkolu dbamy o zachowanie równowagi pomiędzy zdobywaniem wiedzy a zabawą. Program nauczania, jaki poznają nasi podopieczni, jest oparty o podstawę programową i precyzyjnie dopasowany do wieku dzieci. Przedszkolaki podzielone są na dwie grupy. Ponadto, w razie zaistniałej potrzeby, możemy zorganizować grupę integracyjną. Przez cały dzień dziećmi zajmują się wykwalifikowani pedagodzy. Każdy z nich doskonale wie, jakie metody wychowawcze zastosować, by zainteresować dzieci i przekazać im wartości społeczno-moralne.

Jednym z naszych głównych celów jest pomoc rodzicom w pracochłonnym procesie wychowawczym i rozwijaniu talentów oraz pasji maluchów. W naszej placówce pracuje również logopeda i psycholog, dlatego wszelkie wady rozwojowe będą szybko wykryte i umiejętnie leczone.

Program nauczania przygotowuje naszych podopiecznych do podjęcia nauki w szkole podstawowej. Poprzez naszą systematyczną pracę dzieci uczą się działać samodzielnie, a także podejmować współpracę z innymi członkami grupy. Bardzo ważnym punktem naszej działalności jest również uczenie twórczego myślenia i kształtowanie wrażliwości estetycznej u dzieci. Wszystkie te założenia realizujemy poprzez odpowiednio przygotowane i prowadzone zajęcia, które są uwielbiane przez maluchów.

Dzieci każdego dnia uczą się języka angielskiego, dbają o rozwój fizyczny podczas zajęć gimnastycznych i tanecznych - taniec towarzyski, balet, zumba oraz biorą udział w lekcjach artystycznych. Każdego przedszkolaka zainteresuje malowanie, śpiewanie i granie na instrumentach oraz udział w sztukach teatralnych. Nasi podopieczni bawią się i uczą również podczas rytmiki, warsztatów ceramicznych oraz florystycznych. Wśród atrakcji czekających na Państwa dzieci są także warsztaty naukowe np. fizyka dla smyka. W ramach dodatkowych zajęć możliwe jest uczęszczanie dzieci na basen, robotykę oraz branie udziału w wycieczkach.

Wszystkie zajęcia odbywają się w specjalnie przystosowanych do tego pomieszczeniach oraz na zewnątrz budynku. Dysponujemy altaną zajęciową, ogródkiem doświadczalnym, a także placem zabaw z bezpieczną nawierzchnią i certyfikowanym sprzętem.

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej lub kontaktu telefonicznego w celu uzyskania więcej informacji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania. Zadowolenie przedszkolaka i rodziców to podstawa naszej działalności. Z nami podopieczni wyrosną na pełne pasji i ciekawe świata młode osoby.

Zapraszamy!

Kontakt

Kontakt Przedszkole prywatne nr 9. Ognisko językowo-artystyczne

Przedszkole prywatne nr 9. Ognisko językowo-artystyczne, Kraków

Opinie (3)

Opinie o firmie Przedszkole prywatne nr 9. Ognisko językowo-artystyczne

Średnia ocen ogólnych

5.0

Średnia ocen szczegółowych

Jakość/cena
5.0
Obsługa
5.0
Godne polecenia
5.0

Opinie użytkowników

Agnieszka
Agnieszka
5.0
15.04.2019
Gorąco polecam!
 • Jakość/cena
  5.0
 • Obsługa
  5.0
 • Godne polecenia
  5.0
Diana
Diana
5.0
31.03.2019
Moja córka uwielbia to przedszkole!
 • Jakość/cena
  5.0
 • Obsługa
  5.0
 • Godne polecenia
  5.0
Katarzyna
Katarzyna
5.0
21.03.2019
Polecam to przedszkole. Zapisałam tu też swoje drugie dziecko i jestem bardzo zadowolona. Miło obserwować rozwój swojego dziecka pod okiem tak profesjonalnych pedagogów.
 • Jakość/cena
  5.0
 • Obsługa
  5.0
 • Godne polecenia
  5.0