Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 15:00
Wt.
07:00 - 15:00
Śr.
07:00 - 15:00
Cz.
07:00 - 15:00
Pt.
07:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6340253861
REGON: 003516046
Rok założenia:
1990
Branża:
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Firma Tombor znajduje się w Katowicach. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1990 roku. Jesteśmy doświadczoną, prężnie rozwijającą się firmą, która zajmuje się ochroną osób i mienia.

Oferta

Firma Tombor w Katowicach zajmuje się ochroną mienia i osób. Ochraniamy mniejsze obiekty prywatne oraz duże obiekty przemysłowe. Specjalizujemy się w ochronie domów i mieszkań, sklepów, biur, rezydencji, moteli i hoteli oraz placów budowy. Pracują u nas młode osoby posiadające licencję I i II stopnia oraz niezbędne środki łączności i przymusu bezpośredniego.

Świadczymy usługi ochrony osobistej-VIP. Zapewniamy kompleksową ochronę życia i zdrowia. Naszym klientom zapewniamy pełne poczucie bezpieczeństwa i dyskrecję. Ochroniarze odznaczają się wysoką sprawnością fizyczną i psychiczną, są bardzo odporni na stres, a także szybko oceniają daną sytuację i podejmują odpowiednie środki do zapewnienia bezpieczeństwa naszemu klientowi. Zapewniamy najwyższy stopień bezpieczeństwa ochrony osobistej. Potrafimy dobrać odpowiednie środki i siły do każdego zadania.

Zajmujemy się monitoringiem obiektów, montażem alarmów i czujników ruchu oraz konwojowaniem pieniędzy i przedmiotów niebezpiecznych.

Dodatkowo świadczymy również usługi hotelarskie oraz porządkowe.

Zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Kontakt Przedsiębiorstwo usługowe Tombor Celina Toman, Jerzy Toman Sp.j.

Przedsiębiorstwo usługowe Tombor Celina Toman, Jerzy Toman Sp.j., Katowice

Opinie (0)

Opinie o firmie Przedsiębiorstwo usługowe Tombor Celina Toman, Jerzy Toman Sp.j.