przyjazna Pogrzebowe usługi, Przedsiębiorstwo Pogrzebowe Jakubisiak, Warszawa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 5213463117
Rok założenia:
2007

O firmie

Przedsiębiorstwo Pogrzebowe Jakubisiak rozpoczęło swoją działalność w 2007 roku. Jego siedziba znajduje się w Warszawie. Właścicielami są Dariusz i Mariusz Jakubisiak.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Śmierć bliskiej osoby to jedno z wydarzeń, których każdy chciałby uniknąć. Utrata rodziny, czy przyjaciela bardzo często wiąże się z ogromnym smutkiem, żałobą i trudnościami z organizacją uroczystości ostatniego pożegnania. W takiej sytuacji warto skorzystać z usług Przedsiębiorstwa Pogrzebowego Jakubisiak, które odciąża klientów w tych trudnych chwilach.

W ofercie firmy znajduje się przede wszystkim kosmetyka, wizaż i toaleta pośmiertna. Fachowcy zabezpieczają i dezynfekują zmarłych, dokonują rekonstrukcji powypadkowej oraz balsamują zwłoki.

W zakres usług wchodzi również:
  • przygotowanie grobu do pogrzebu,
  • pogrzeb świecki lub wyznaniowy,
  • formalności pogrzebowe,
  • przewóz na cmentarz,
  • wynajem karawanu,
  • oprawa muzyczna,
  • organizacja stypy.
Uroczystości pogrzebowe mogą być przeprowadzone z udziałem asysty honorowej Wojska Polskiego, Policji i Straży. Przedsiębiorstwo zajmuje się także sprzedażą artykułów pogrzebowych takich jak trumny i urny. Produkty dostępne są w wielu rodzajach, wzorach i kolorach. Klienci mogą zaopatrzyć się też w garderobę pogrzebową, całuny, tabliczki, klepsydry, krzyże szarfy i wiele innych artykułów.

Szczegóły zamieszczone są na stronie internetowej. Zapraszamy.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Przedsiębiorstwo Pogrzebowe Jakubisiak

Przedsiębiorstwo Pogrzebowe Jakubisiak, Warszawa

Opinie (14)

Opinie o firmie Przedsiębiorstwo Pogrzebowe Jakubisiak


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Karolina Białek
Karolina Białek
5.0
13.05.2022
Organizowaliśmy pogrzeb w firmie Jakubisiak, wszystko odbyło się zgodnie z ustaleniami , eleganckie karawany oraz piękna oprawa kwiatowa. Polecam wszystkim, którzy będą potrzebować pomocy
Wdzięczny
Wdzięczny
5.0
26.03.2022
Dostępność 24h, bardzo pomocni z empatią, dziękujemy
Krzysztof
Krzysztof
5.0
23.10.2021
Bardzo dziękuję za organizację pogrzebu, wszystko odbyło się w sposób perfekcyjny.
Janusz Gosk
Janusz Gosk
5.0
21.02.2020
Dom pogrzebowy Jakubisiak to firma, która świadczy usługi na najwyższym poziomie. W tym trudnym czasie wybór firmy Jakubisiak okazał się bardzo dobrą decyzją przeprowadzając nas od pierwszego kontaktu do dnia pogrzebu z wielkim taktem i empatią. Jesteście prawdziwymi profesjonalistami, zdecydowanie polecam!!!. Taraz już wiem dlaczego inni rekomendują Dom pogrzebowy Jakubisiak
Nikola
Nikola
5.0
29.01.2020
Serdecznie dziękuję Panią z biura i Panom obsługującym pogrzeb naszego Dziadka - zrobiliście to perfekcyjnie, dzięki wam nie musieliśmy się o nic martwić.
Maria Pesz
Maria Pesz
5.0
08.12.2019
Bardzo dziękujemy za pomoc i polecemy ten sprawdzony przez naszą rodzinę Zakład Pogrzebowy Jakubisiak.
Michelle Wilms
Michelle Wilms
5.0
06.11.2019
Dzisiejszy pogrzeb obsługiwany przez Przedsiębiorstwo Pogrzebowe Jakubisiak odbył się na cmentarzu bródnowskim w Warszawie. Wszystko przeprowadzone według naszych wytycznych. Nietuzinkowa obsługa pomocna w każdym momencie. Trębacz podczas ceremonii wyciskał z nas ostatnie łzy tego wyjątkowego pożegnania. Dziękuję za Waszą oprawę i obsługę w tym trudnym dla Nas dniu.
Antoni K
Antoni K
5.0
14.10.2019
Chciałem podziękować za pomoc w organizacji pogrzebu świeckiego na cmentarzu Bródnowskim. Jestem wdzięczny za doradztwo w kwestii spraw formalnych oraz doborze Mistrza ceremonii. Wszystko na najwyższym poziomie, serdeczne podziękowania za wyrozumiałość i empatię dla Pani Agnieszki z biura na ul. Grójeckiej 19/25.
Anna
Anna
5.0
26.09.2019
Usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie. Firma godna polecenia. Najbardziej dziękuję Pani Agnieszce z biura na ul. Grójeckiej za empatię i bardzo taktowne podejście. Pozdrawiam
Agata Popławska
Agata Popławska
5.0
18.09.2019
Zakład pogrzebowy Jakubisiak znalazłam przypadkiem w internecie. Moja Babcia zmarła nagle, a ja z mamą nie miałam pojęcia co robić. Szukałam w pobliżu jakiegoś zakładu pogrzebowego z dobrymi opiniami- decyzja padła na zakład pogrzebowy Jakubisiak. Tu zostałam objęta szczególną opieką, byłam informowana o najmniejszych ruchach zakładu. W biurze na ul. Grójeckiej podpisałam umowę, która była w pełni zrealizowana. Sam pogrzeb odbył się w ciszy i zadumnie z pełną godnością oraz niesamowitą oprawą. Dziękuję Wam jesteście Wspaniali.
Justyna W
Justyna W
5.0
12.09.2019
Bardzo dobry kontakt, naprawdę solidna firma. Polecam
Kasia
Kasia
5.0
13.08.2019
Szczerze polecam. Mnóstwo empatii, indywidualne podejście, ogromny profesjonalizm i zaangażowanie w zorganizowanie uroczystości. Najwyższy poziom usług. Dziękuję
Adam
Adam
5.0
12.08.2019
Dziękuję za profesjonalną obsługę i oprawę. Firma godna polecenia
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
22.06.2015
Bardzo polecam organizację pogrzebów przez firmę Jakubisiak. Śmiało moge powiedzieć, że spełnili wszystkie moje oczekiwania. Nie czuliśmy się wykorzystywani finnsowo, a obsługa była bardzo subtelna.