Profesjonalne akcesoria myśliwskie
Profesjonalne akcesoria myśliwskie, Przedsiębiorstwo łowieckie Róg, Ostroróg

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7871341469
REGON: 63076377600000
Rok założenia:
2009

O firmie

Prowadzone przez nas przedsiębiorstwo łowieckie Róg swoją siedzibę ma w Ostrorogu, w powiecie szamotulskim, w województwie wielkopolskim. W branży działamy nieprzerwanie od 2009 roku, specjalizując się w sprzedaży artykułów myśliwskich. Ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i do podmiotów gospodarczych oraz instytucji. Osobą decyzyjną w naszej firmie jest Izabela Strawa.

Oferta

Nasze przedsiębiorstwo łowieckie Róg znajduje się w Ostrorogu. W branży funkcjonujemy od kilku lat. Przez ten czas udało nam się zdobyć niezbędne doświadczenie, poszerzyć zakres świadczonych usług, a także zyskać zaufanie wielu Klientów. Działalność naszej firmy skoncentrowana jest na sprzedaży instrumentów i akcesoriów myśliwskich.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów, zajmujemy się sprzedażą detaliczną i hurtową artykułów dla myśliwych. Prowadzimy dystrybucję takich produktów, jak:
  • wabiki
  • broń do polowań
  • rogi myśliwskie

Ponadto, posiadamy bogatą gamę ubrań dla myśliwych i innych artykułów myśliwskich. Nasze artykuły cieszą się niezmiennym zainteresowaniem na rynku. Od wielu lat dostarczamy Państwu sprawdzone i wysokowartościowe produkty.

Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która służy radą i fachową pomocą w doborze najodpowiedniejszego towaru. Gwarantujemy wysokiej jakości asortyment w atrakcyjnych i przystępnych cenach. Wszystkie zainteresowane osoby odsyłamy na naszą stronę internetową w celu zapoznania się ze szczegółami oferty. Zachęcamy również do kontaktu − chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

Serdecznie zapraszamy!

Kontakt

Kontakt Przedsiębiorstwo łowieckie Róg

Przedsiębiorstwo łowieckie Róg, Ostroróg

Opinie (1)

Opinie o firmie Przedsiębiorstwo łowieckie Róg

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
17.07.2014
Artykuły myśliwskie w atrakcyjnej cenie, obsługa bardzo miła, mają rozsądne ceny polecam!