Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8451001773
REGON: 790165545
KRS: 0000117064
Rok założenia:
1995

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

O firmie

"Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Pogotowie ciepłownicze" w miejscowości Giżycko w województwie warmińsko-mazurskim jest punktem, w którym do Państwa dyspozycji pozostają wysoko wykwalifikowani pracownicy, służący pomocą z zakresu działalności pogotowia ciepłowniczego.

Pod numerem telefonu 87 428 73 48 uzyskają Państwo połączenie z kompetentnym pracownikiem. Bezpośrednio mogą zgłosić mu Państwo wszelkie sprawy związane z awariami dostaw ciepłej wody lub ciepła. Dzwoniąc mogą być Państwo pewni, iż pod tym numerem otrzymają Państwo niezbędną pomoc oraz informacje odnośnie trwających napraw.

"Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Pogotowie ciepłownicze" mieści się w miejscowości Giżycko. Siedziba zlokalizowana jest na Szarych Szeregów 13. Kod pocztowy, którym należy posługiwać się podczas nadawania korespondencji, to: 11-500 Giżycko. Numer Identyfikacji Podatkowej NIP, pod którym firma "Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Pogotowie ciepłownicze" została wpisana do CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej), to: 8451001773. Numer rejestrowy REGON to: 790165545.

Kontakt

Kontakt Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Pogotowie ciepłownicze

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Pogotowie ciepłownicze, Giżycko

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Pogotowie ciepłownicze


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.