Znamy się na budowlance
Znamy się na budowlance, Przedsiębiorstwo Budowlane, Lubojna

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5731112650

O firmie

Nasze Przedsiębiorstwo Budowlane istnieje nieprzerwanie od 1994 roku. Zapewniamy usługi budowlane oraz remontowe na wysokim poziomie. Naszą siedzibą jest Lubojna w powiecie częstochowskim, na terenie województwa śląskiego, ale gwarantujemy wykonanie prac również w innych rejonach Polski. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Od ponad dwudziestu już lat robimy wszystko aby zapewnić najwyższy poziom usług. Przedsiębiorstwo Budowlane powstało z myślą o świadczeniu różnorodnych usług budowlanych i remontowych. Staramy się być kompleksowi i profesjonalni. Nasza oferta obejmuje prace ciesielskie i dekarskie, w tym budowę, remonty i docieplenia dachów. Zajmujemy się też pokryciami dachowymi.

Wykonujemy również rozliczne prace remontowe wewnątrz domu, czy mieszkania zarówno generalne, jak i odświeżające. Tutaj mogą Państwo liczyć na:
  • czyszczenie wewnętrzne i zewnętrzne,
  • układanie płytek,
  • malowanie,
  • tapetowanie,
  • tynkowanie,
  • inne.
Kompleksowe działanie to także skuteczność na każdym etapie realizacji. Oznacza to, że zajmujemy się planowaniem, selekcją lub zakupem odpowiednich materiałów, a wreszcie realizacją praktyczną. Zawsze uważnie słuchamy sugestii naszych Klientów, działając w zgodzie z ich potrzebami i wymaganiami.

Polecamy też usługi związane z budową domu na każdym etapie szczegółowo wspierając tę realizację, zarówno od strony projektu, jak i zakupu materiałów oraz budowy.

Od samego początku zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy mają wieloletnie doświadczenie i wiedzę zarówno teoretyczną, jak i praktyczną. Z miłą chęcią doradzą Państwu odpowiednie rozwiązania. Ich wysokie kompetencje pozwalają nam podejmować się nawet nietypowych i trudnych zleceń. Cechuje nas rzetelność, a także dokładność pracy, bowiem szczegóły są tutaj wyznacznikiem profesjonalizmu. Trzymamy się również umówionych wcześniej terminów. W pracy wykorzystujemy specjalistyczny, nowoczesny sprzęt, w tym narzędzia budowlane z odpowiednimi certyfikatami, materiały zaś jakich używamy są tylko najwyższej jakości.

Nasze usługi świadczymy również na terytorium Niemiec.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Artykuły

Rodzaje pokryć dachowych
Rodzaje pokryć dachowych
Wśród pokryć dachowych wyróżnić możemy dachówki ceramiczne, betonowe lub bitumiczne, papy czy blachodachówki. W wyborze pomoże nam przedsiębiorstwo Frank-Bud.

Wideo

Kontakt

Kontakt Przedsiębiorstwo Budowlane

Przedsiębiorstwo Budowlane, Lubojna

Opinie (16)

Opinie o firmie Przedsiębiorstwo Budowlane

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Jowita
Jowita
5.0
04.05.2019
Spoko firma, fajnie wykonana usługa, kuchnia wygląda bardzo ładnie. Polecam.
Barbara
Barbara
5.0
27.03.2019
Duży plus za użyte materiały i wykonanie. Pozdrawiam i polecam.
Artur
Artur
5.0
18.01.2019
Znają się na budowlance i remontach i szybko się do nich przekonałem. Pracownicy ogarnięci, nie są to jacyś amatorzy. Wszystko zrobione, jak należy.
Filip
Filip
5.0
18.11.2018
Zdecydowanie fachowo podeszli do tematu remontu mieszkania. Nie tylko rzetelne wykonanie, ale też bardzo sprawnie i terminowo. Świetna firma, już poleciłem szwagrowi.
Leszek
Leszek
5.0
15.09.2018
We mnie na pewno mają stałego klienta, bo od początku do końca zachowali pełen profesjonalizm. Widać, że wiedzą bardzo dużo, umieją to wykorzystać w praktyce, a dodatkowo mają odpowiedni sprzęt. Warci polecenia!
Grażyna
Grażyna
5.0
27.08.2018
Skutecznie zajęli się remontem przeciekającego w wielu miejscach dachu. Dzięki temu znów można normalnie mieszkać bez obawy zalania przy kolejnej burzy. Dzięki!
Katarzyna
Katarzyna
5.0
21.07.2018
Z całą pewnością można wierzyć w to co mówią. Obiecali, że będzie dokładnie i było dokładnie, obiecali, że na czas i tak się stało. Dla mnie tak powinna działać firma budowlana.
Marcin
Marcin
5.0
09.06.2018
Nie sądziłem, że się wyrobią z terminem, bo to był duży remont, ale dali radę. Widać, że poważnie traktują swoich Klientów.
Bartłomiej
Bartłomiej
5.0
22.05.2018
Wystarczy to opisać w trzech słowach - sprawnie, szybko, perfekcyjnie. Świetnie wykonana usługa.
Damian
Damian
5.0
03.04.2018
Byłem zaskoczony dokładnością. Nie ma tu miejsca na żadne "jako tako", wszystko jest wymierzone i dopasowane idealnie. Rzadko spotyka się tak rzetelne firmy.
Nina
Nina
5.0
05.03.2018
Potrzebowałam wyremontować starą łazienkę. Bałam się trochę, że coś będzie nie tak, bo różnie to bywa z firmami budowlanymi, ale wszystko zrobili perfekcyjnie. Chętnie będę ich polecać dalej.
Filip
Filip
5.0
05.02.2018
Już powiedziałem znajomemu, że jak będzie chciał wyremontować dom to powinien ich zatrudnić. Zapewnili bardzo dobre materiały, mają też wiedzę, umiejętności i odpowiedni osprzęt, którym się fachowo posługują. Firma na poziomie.
Adam
Adam
5.0
20.01.2018
Jeśli idzie o budowlankę można im zaufać. To nie żadne niedzielne złote rączki, widać, że panowie wiedzą co robią i trzymają się planu. Warto ich polecać!
Andrzej
Andrzej
5.0
17.12.2017
Wyremontowali dach i to naprawdę szybko. Byłem wręcz zdziwiony, jak sprawnie idzie im praca.
Lilianna
Lilianna
5.0
27.11.2017
Zajęli się malowaniem. Chciałam, żeby było nietypowo i dokładnie zrobili tak, jak prosiłam. Wielki plus za profesjonalizm i właściwą komunikację.
Maciek
Maciek
5.0
17.10.2017
Profesjonalnie przeprowadzili remont mojego mieszkania. Zrobili to gruntownie, nic nie trzeba im było tłumaczyć. Fachowcy z prawdziwego zdarzenia.