Profesjonalna obsługa geodezyjna budownictwa oraz inwestycji drogowych
Profesjonalna obsługa geodezyjna budownictwa oraz inwestycji drogowych, Pryzmat sp. z o.o. Usługi geodezyjne, Gorzów Wielkopolski

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 15:00
Wt.
07:00 - 15:00
Śr.
07:00 - 15:00
Cz.
07:00 - 15:00
Pt.
07:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5990108838
REGON: 210024328
KRS: 0000095760
Dodatkowe kontakty:

95 722 46 76

Rok założenia:
1992

O firmie

Siedziba firmy Pryzmat znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim, w województwie lubuskim. W branży geodezyjnej działamy z powodzeniem od 1983 roku. Specjalnością naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie geodezji i kartografii.

Oferta

Od ponad trzydziestu lat firma Pryzmat z Gorzowa Wielkopolskiego świadczy usługi geodezyjne. Proponujemy klientom indywidualnym wykonanie map do celów projektowych. Zajmujemy się przeprowadzaniem pomiarów sytuacyjno-wysokościowych. Podejmujemy się wykonania pomiarów powykonawczych budynków oraz przyłączy, kanalizacji sanitarnej, gazu, wody i energii.

Oferujemy Państwu takie usługi, jak:
  • podziały i rozgraniczenia nieruchomości,
  • sporządzanie dokumentacji geodezyjnej do celów prawnych,
  • odtworzenie położenia znaków granicznych,
  • ustalanie położenia znaków granicznych,
  • regulacja stanów prawnych nieruchomości.
Zajmujemy się geodezyjną obsługą robót drogowo-mostowych. Prowadzimy prace wykonawcze z wyszczególnieniem założenia osnowy oraz inwentaryzacji terenu przed rozpoczęciem prac ziemnych. Dodatkowo wykonujemy:
  • geodezyjne opracowywanie projektów,
  • pomiary i obliczenia objętości mas ziemnych,
  • tyczenie elementów dróg i obiektów mostowych,
  • dokumentacje przemieszczeń i osiadań,
  • dokumentacje powykonawczej.
Zapewniamy również kompleksową obsługę budowy sieci infrastruktury podziemnej oraz opracowujemy dokumentację według bieżących potrzeb kierownictwa budowy.

Zajmujemy się także geodezyjną obsługą obiektów kubaturowych, w tym budowy hal przemysłowych, budynków jedno- i wielorodzinnych oraz budynków użytku publicznego. Podejmujemy się zakładania i aktualizacji map analogowych i numerycznych. Oferujemy dokonanie wznowienia granic, podziału nieruchomości, rozgraniczenia i scalenia. Zajmujemy się opracowywaniem wstępnego projektu działki, ustalaniem przebiegu granic, wykonywaniem podziałów nieruchomości oraz dokumentacji do celów prawnych.

W ramach naszych działań przeprowadzamy pomiary przemieszczeń i odkształceń obiektów budowlanych. Zapewniamy kompleksową obsługę rozbudowy, modernizacji oraz budowy i remontów sieci uzbrojenia terenu. Nasza oferta zawiera także zakładanie szczegółowych osnów III klasy oraz wykonywanie pomiarów powierzchni użytkowych lokali i budynków.

Zapraszamy do współpracy!

Kontakt

Kontakt Pryzmat sp. z o.o. Usługi geodezyjne

Pryzmat sp. z o.o. Usługi geodezyjne, Gorzów Wielkopolski

Opinie (0)

Opinie o firmie Pryzmat sp. z o.o. Usługi geodezyjne