przyjazna Lekarze - okuliści, Prywatny Gabinet Lekarski Bożena Mirosław, Grójec

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
16:00 - 18:00
Wt.
Zadzwoń i sprawdź
Śr.
Zadzwoń i sprawdź
Cz.
16:00 - 18:00
Pt.
Zadzwoń i sprawdź
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7971215178
REGON: 670751670
Rok założenia:
1996

O firmie

Prywatny Gabinet Lekarski mieści się w Grójcu, w województwie mazowieckim. Właścicielką jest doktor Bożena Mirosław. Świadczymy usług z zakresu profilaktyki i leczenia chorób oczu oraz z zakresu medycyny estetycznej. Zajmujemy się niesieniem kompleksowej pomocy od 1995 roku.

Oferta

Zapewniamy przyjazną atmosferę i rzetelne podejście. Wierzymy, że regularne badania profilaktyczne mogą przyczynić się do skuteczniejszego leczenia wszelkich schorzeń, dlatego kładziemy na nie szczególny nacisk. Każdy Pacjent traktowany jest w sposób indywidualny. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, co w połączeniu z szeroką wiedzą daje Państwu gwarancję świadczenia usług na najwyższym poziomie.

Obecnie oferujemy opiekę i leczenie w zakresie:
  • ginekologii,
  • okulistyki,
  • medycyny estetycznej.
Zachęcamy do systematycznego kontrolowania wzroku i wizyt u lekarza. Dysponujemy nowoczesnym i bezawaryjnym sprzętem, dzięki któremu jesteśmy w stanie wykonać szereg specjalistycznych badań, których wyniki będą podstawą do postawienia nie tylko trafnej diagnozy, ale również wdrożenia skutecznego leczenia.

Zapraszamy do podjęcia współpracy i skorzystania z naszych usług. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu umówienia się na wizytę.

Kontakt

Kontakt Prywatny Gabinet Lekarski Bożena Mirosław

Prywatny Gabinet Lekarski Bożena Mirosław, Grójec

Opinie (0)

Opinie o firmie Prywatny Gabinet Lekarski Bożena Mirosław