Kompleksowa opieka ginekologiczna
Kompleksowa opieka ginekologiczna, Prywatny gabinet ginekologiczny dr n. med. Anna Barbara Kluz-Kowal, Białystok

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9660058499
REGON: 050151533
Dodatkowe kontakty:

85 732 75 88

Rok założenia:
1993

O firmie

Prywatny gabinet ginekologiczno-położniczy znajduje się w Białymstoku. Należy do Anny Barbary Kluz-Kowal, dr nauk medycznych, specjalistki z zakresu ginekologii. Lekarze zajmuje się kompleksową opieką ginekologiczną kobiet, w tym pacjentek w ciąży, dziewcząt i dzieci. Oferuje profilaktykę, diagnozowanie chorób i leczenie schorzeń. Pracuje również w Klinice Ginekologii i Onkologii Ginekologicznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego oraz w Uniwersyteckim Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w stolicy województwa podlaskiego.

Oferta

Ginekologia to dziedzina medycyny związana z profilaktyką i leczeniem chorób żeńskiego układu płciowego. Miejscem w którym kobiety w każdym wieku mogą uzyskać opiekę medyczną w tym zakresie jest prywatny gabinet ginekologiczno-położniczy dr n. med. Anny Barbary Kluz-Kowal. Kobiety, dziewczęta i dzieci przyjmowane są w pozbawionej stresu atmosferze, co sprzyja poprawnym wynikom badań profilaktycznych oraz mających na celu określenie schorzenia z którym zmaga się pacjentka. Badania wykonywane w gabinecie to:
  • cytologia
  • mammografia
  • HT
  • posiewy
  • badanie czystości pochwy
Ponadto do diagnostyki ginekologicznej dr n. med. Anna Barbara Kluz-Kowal używa ultrasonografu. Służy on do USG ginekologicznego, USG piersi oraz USG płodu.

Diagnostyka ginekologiczna umożliwia wykrycie takich problemów zdrowotnych jak nadżerki, wirusy, trądzik, a także zaburzenia miesiączkowania. Ponadto doktor Kluz-Kowal rozpoznaje i leczy choroby bakteryjne, nowotwory, zaburzenia hormonalne oraz problemy z szyjką macicy. Niektóre z chorób, np. nowotworowe leczone są chirurgicznie. Inne operacje wykonywane przez ginekolog to łyżeczkowanie, usuwanie polipów, pobieranie wycinków oraz histeroskopia.

Poza wymienionymi schorzeniami i problemami zdrowotnymi ginekolog pomaga w przejściu przez menopauzę oraz dojrzewanie. Opieką obejmowane są też kobiety w ciąży. Ginekolog zajmuje się nimi od momentu potwierdzenia ciąży, aż po czas po połogu. Udziela również porad dotyczących zapobiegania ciąży.

Więcej informacji dotyczących gabinetu ginekologiczno-położniczego znajduje się na stronie internetowej. Można je również uzyskać dzwoniąc pod podany numer telefonu. Telefonicznie należy też rejestrować wizyty w gabinecie.

Wideo

Kontakt

Kontakt Prywatny gabinet ginekologiczny dr n. med. Anna Barbara Kluz-Kowal

Prywatny gabinet ginekologiczny dr n. med. Anna Barbara Kluz-Kowal, Białystok

Opinie (17)

Opinie o firmie Prywatny gabinet ginekologiczny dr n. med. Anna Barbara Kluz-Kowal

Średnia ocen

4.6

Opinie użytkowników

Elka
Elka
5.0
01.08.2020
Ginekolog prowadziła moją ciążę i wszystko dzięki temu było w porządku. Polecam ją każdej przyszłej mamie!
Laura
Laura
4.0
16.07.2020
Cieszę się, że dowiedziałam się o Pani Doktor. Potrafiła wykryć u mnie chorobę i zaordynować skuteczne leczenie.
Iga
Iga
5.0
21.06.2020
Najlepsza ginekolog dziecięca w mieście. Moje córki chodzą tylko do niej i bardzo sobie chwalą atmosferę.
Joanna
Joanna
5.0
16.05.2020
Pani Doktor bardzo mi pomogła na dolegliwości związane z menopauzą. Dziękuję!
Monika
Monika
5.0
06.04.2020
Bardzo dobre podejście do młodych dziewcząt. Moja córka pierwszy raz była u ginekologa i cieszę się, że właśnie w tym gabinecie.
Jola
Jola
5.0
06.03.2020
Badanie USG nie boli, a można dzięki niemu dużo się dowiedzieć o stanie zdrowia. Ostatnio takie badanie wykonała u mnie Pani Doktor Kluz-Kowal.
Marzena
Marzena
5.0
26.02.2020
Przychodzę tu regularnie na cytologię i badanie USG. Uważam, że to najlepszy gabinet ginekologiczny w mieście.
Gosia
Gosia
4.0
21.01.2020
Pani Doktor wykonała u mnie mały zabieg po którym bardzo szybko doszłam do zdrowia. Dziękuję za pomoc!
Milena
Milena
4.0
27.12.2019
Opieka ginekologiczna na wysokim poziomie. Wyniki badań są zawsze wiarygodne i można rozpoczynać leczenie.
Agata
Agata
5.0
30.11.2019
Nie lubiłam chodzić do ginekologa, ale pewnego razu koleżanka poleciła mi dr Kluz-Kowal i od tego czasu zmieniłam swoje podejście. Lekarka ma świetne podejście do pacjentek i potrafi bardzo dokładnie wyjaśnić wszystkie kwestie zdrowotne. Czuję się tu po prostu dobrze!
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
23.04.2014
Wedlug mnie gabinet doktor Kluz-Kowal zasługuje na pochwale z tego względu, że jest nowoczesny, sterylny i dlatego, ze sama doktor pomogła już wiele osobom, w tym także mnie
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
02.04.2014
Anna Kluz Kowal jest moim ginekologiem juz pare lat, dokładnie nawet nie wiem. Trafiłam do niej z nadżerką, która wymagała leczenia, doktor szybko podjęła działania, żeby ją wymrozić, chociaż ta nadżerka nie zapowiadała jakiś groźnych zmian. Dobry ginekolog, stara sie maksymalnie "zaopiekować" pacjentem.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
20.03.2014
Moja córka trafiła do pani doktor (do której ja chodze już od wielu lat) z bólem jajnika. Dodam, że Marlena była wtedy jeszcze w podtawowce, w 6 klasie, i miała niepokojące bóle, ja nie wiedziałam, czy to wyrostek, czy jajnik – lekarz ze szpitala kazał nam iśc do ginekologa. Do doktor Kluz-Kowal dostałyśmy się bez problemu, jej podejście do dzieci jest naprawde fajne – delikatna, spokojna, ma już doświadczenie jeśli chodzi o tych młodszych pacjentów. USG nic nie wykazało, a bóle minęły same po 2 dniach, zanim zdążyliśmy zrobić badania. Polecam tego ginekologa, naprawde kompleksowe podejście, dokładnie bada, uważnie słucha.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
1.0
22.08.2013
Nie polecam. Nie umie rozmawiać z pacjentką i jest niemiła. Niechętnie udziela informacji. Nikt nie płaci za wizytę po to by jeszcze kogoś na siłę ciągnąć za język.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
15.02.2013
extra babka! polecam:D
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
07.02.2013
kompetentny lekarz z dużą fachową wiedzą. pomogła mi z przykrą dolegliwością, z którą borykałam się bardzo długo.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
30.01.2013
Bardzo dobry lekarz:) chodzę do niej od długiego czasu. lata lecą, moja córka potrzebowała ginekologa i też poszła do pani doktor:) zaczyna się robić lekarzem trochę rodzinnym, z pokolenia na pokolenie ;)