Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9590774539
REGON: 260338275
Rok założenia:
2009

O firmie

Firma Protex oferuje swoim Klientowm wysokiej jakości artykuły pościelowe. Zaczęliśmy działalność w 2009 roku. Siedziba firmy mieści się w Kielcach. Właścicielem firmy jest Agnieszka Ruszkiewicz.

Oferta

Głównym profilem działalności firmy Protex jest sprzedaż wysokiej jakości pościeli. Prowadzimy sprzedaż nie tylko w miejscu, gdzie znajduje się nasza siedziba, ale i na całym terenie województwa świętokrzyskiego. Oprócz pościeli proponujemy Państwu także m.in.:
  • poduszki,
  • kołdry,
  • prześcieradła,
  • ręczniki,
  • obrusy.
Ciągle staramy się rozwijać i proponować naszym Klientom nowe produkty w naszym sklepie, dlatego stworzyliśmy torty z ręczników, które mogą stanowić bardzo ciekawy pomysł na prezent ślubny. W sprzedaży mamy także obrusy plamoodporne oraz adamaszek.

Co więcej, szyjemy pościel na wymiar, także dostosowanie się do zaleceń Klienta nie stanowi dla nas żadnego problemu. Z naszego bogatego asortymentu korzystają także hotele, które zaopatrują się u nas w potrzebne produkty np. ręczniki czy pościele. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, skupiając się w pełni na prawidłowym przebiegu transakcji. Zapewniamy konkurencyjne ceny i terminową realizację zleceń.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Protex w Kielcach.

Kontakt

Kontakt Protex Agnieszka Ruszkiewicz

Protex Agnieszka Ruszkiewicz, Kielce

Opinie (0)

Opinie o firmie Protex Agnieszka Ruszkiewicz

Tagi