Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 5272700300
REGON: 146862955
KRS: 0000475916
Rok założenia:
2013
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Agencje i usługi ochrony osób i mienia, Protego Security Spółka z ogarniczoną odpowiedzalnością, Warszawa Siedziba firmy Protego Security znajduje się w Warszawie. Przedsiębiorstwo prowadzi działalność w branży ochroniarskiej od 2013 roku. Ma koncesję MSWiA Nr L-0322/13.

Oferta

Protego Security wysoką jakość swoich usług zawdzięcza kilku czynnikom. Po pierwsze pracownicy spółki są doskonale wyszkoleni. Po drugie lata obecności na rynku pozwoliły właścicielom i ich podwładnym na zdobycie doświadczenia. Po trzecie przedsiębiorstwo korzysta przy wykonywaniu usług z najnowocześniejszych i przy tym skutecznych metod ochrony osób i mienia.

Czym wyróżnia się agencja ochrony Protego Security z Warszawy?

Agencja Protego Security z Warszawy wyróżnia się profesjonalnym i odpowiedzialnym podejściem do obowiązków. W zakresie ochrony osobistej od podstaw tworzy całościowy system bezpieczeństwa osobistego zgodnie z zaproponowanymi i uzgodnionymi warunkami i procedurami bezpieczeństwa. Dotyczą one ochrony czasowej lub stałej. Usługi świadczone są w pełnej dyskrecji lub na życzenie klienta w umundurowaniu, czy też w oznakowanych pojazdach. Przynosi to zawsze pełną skuteczność.

W każdym przypadku ochroniarze są dobrze przygotowani, ponieważ przed podjęciem pracy analizują ważne aspekty związane z wykonywanymi zadaniami. Są najwyższej klasy specjalistami posiadającymi doświadczenie w pracy w służbach mundurowych oraz w siłach specjalnych.

W razie potrzeby agencja ochrony zapewnia zabezpieczenie oraz transport medyczny dla osób chorych lub niepełnosprawnych. Dodatkowo opracowuje plan wizyt oraz podróżowania dla osób, które wymagają ochrony.

Czym dokładnie zajmuje się Protego Security?

Bieżąca oferta Protego Security obejmuje ochronę osobistą oraz ochronę mienia. Ochroniarze mogą towarzyszyć klientom przez cały czas, podczas podróży lub przy okazji spotkań biznesowych i wyjazdów wypoczynkowych. Ochrona dba o bezpieczeństwo rodzin klientów, w tym zapobiega porwaniom i aktom terroru. W razie potrzeby agenci pełnią rolę kierowców, m.in. odwożąc dzieci do szkoły. Mogą również przebywać z osobami chronionymi we wszystkich potencjalnie niebezpiecznych miejscach. Do obowiązków agencji należy też zabezpieczanie trasy przejazdów i zabezpieczanie rozmów, spotkań oraz negocjacji biznesowych. W przypadku ochrony biznesowej dotyczy ona m.in. wykrywania podsłuchów i zapobiegania zamachom. Jeśli takie jest życzenie klienta, możliwa jest ochrona posesji, biura i innych budynków oraz towarzyszenie podczas wyjazdów zagranicznych. Do innych usług świadczonych przez agencję ochrony można zaliczyć takie zadania jak:
  • ochrona koncertów,
  • ochrona tras koncertowych,
  • zabezpieczanie imprez masowych,
  • stacjonarna ochrona budynków,
  • patrole interwencyjne,
  • zabezpieczanie imprez.
Mogą to być eventy firmowe, przyjęcia okolicznościowe, rauty, cocktaile, pikniki, bankiety oraz zawody sportowe, wydarzenia artystyczne, imprezy integracyjne, czy imprezy plenerowe.

Jakie obiekty zabezpiecza Protego Secuirty?
Agencja ochrony Protego Security zabezpiecza m.in. domy, mieszkania i obiekty letniskowe należące do klientów. Ponadto w ramach stałej ochrony lub działania patroli interwencyjnych chroni biurowce, hotele, pensjonaty i lokale handlowo-usługowe. Firma podejmuje się też zabezpieczania terenu zakładów przemysłowych.

Na czym polega zabezpieczenie techniczne oferowane przez agencję ochrony Protego Security?
Zabezpieczenie techniczne oferowane przez agencję ochrony Protego Security polega przede wszystkim na montażu, przeglądach i serwisie systemów alarmowych, w tym informujących o włamaniach, napadach i pożarach. Ponadto firma montuje, konserwuje i naprawia telewizję przemysłową, systemy kontroli dostępu i rejestracji pracy oraz mechaniczne zabezpieczania budynków. Możliwe są też audyty bezpieczeństwa.

Więcej informacji dotyczących agencji ochrony Protego Security znajduje się na stronie internetowej. Kontakt można nawiązać zarówno telefonicznie, jak i e-mailowo.

Artykuły

W jaki sposób agencje ochrony mienia zabezpieczają obiekty komercyjne?
W jaki sposób agencje ochrony mienia zabezpieczają obiekty komercyjne?
Zabezpieczaniem obiektów komercyjnych np. galerii handlowych zajmują się agencje ochrony mienia. Jak wygląda ich praca? Kliknij link i sprawdź szczegóły.
Na co zwracać uwagę przy wyborze ochrony budynku?
Na co zwracać uwagę przy wyborze ochrony budynku?
Wybór ochrony i systemu zabezpieczeń dla obiektu to odpowiedzialne zadanie. Wejdź i dowiedz się, na co zwracać uwagę przy angażowaniu agencji ochrony.

Kontakt

Kontakt Protego Security Spółka z ogarniczoną odpowiedzalnością

Protego Security Spółka z ogarniczoną odpowiedzalnością, Warszawa

Słowa kluczowe

Opinie (21)

Opinie o firmie Protego Security Spółka z ogarniczoną odpowiedzalnością

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Krystian P
Krystian P
5.0
23.10.2021
Przy wykonywaniu czynności ochrony komisu samochodowego, zachowali niezwykły profesjonalizm, podczas próby ,,zaparkowania sobie na moim parkingu bo był wolny". Oprócz tego, że parking jest wiele razy oznaczony jako teren prywatny, to pewien Pan nie widział przeszkód w tym, aby otworzyć sobie bramę i zaparkować:) Na szczęście chłopaki z Protego uratowali sytuację w sposób profesjonalny. Pozdrawiam
Cezary
Cezary
5.0
14.09.2021
Ochrona osób i mienia na najwyższym poziomie. Na pewno będziecie zadowoleni. Polecam.
Tomasz
Tomasz
5.0
30.07.2021
Protego Security to najlepsza agencja ochrony, z jaką miałem okazję do tej pory współpracować. Serdecznie zachęcam do skorzystania z jego oferty.
Adrian
Adrian
5.0
13.05.2021
Dzięki Protego Security spotkanie biznesowe odbyło się bezproblemowo.
Norbert
Norbert
5.0
13.03.2021
Zapewnili bezpieczeństwo mojej rodzinie i mi. Dziękuję!
Pawel1977
Pawel1977
5.0
21.01.2021
Zabezpieczenia techniczne zamontowane przez Protego Security sprawdzają się w praktyce. Warto skorzystać z ich doświadczenia.
4ted
4ted
5.0
02.11.2020
Ochrona osobista prowadzona jest przez doświadczonych agentów. Widać, że znają się na swoim fachu.
Patryk
Patryk
5.0
08.09.2020
Najlepsza agencja ochrony, z jaką miałem do czynienia. Polecam Protego Security.
szymonos12
szymonos12
5.0
30.07.2020
Dziękuję firmie Protego Security za kompleksową ochronę.
Jacek
Jacek
5.0
04.05.2020
Zabezpieczyli moje spotkanie biznesowe. Miałem pewne podejrzenia i chciałem to sprawdzić. Dobrze, że ze mną byli.
Administrator
Administrator
5.0
23.03.2020
Profesjonalne podejście do bezpieczeństwa i dbałość o pracowników. Ze względu na pandemie Koronowirusa firma Protego szybko wyposażyła swoich pracowników w płyny dezynfekcyjne, gumowe rękawiczki i maseczki. Nie musiałem prosić. Szybka reakcja.
Iza
Iza
4.0
13.03.2020
To agencja godna polecenia. Wiem, że to dobry wybór.
Piotr
Piotr
5.0
25.01.2020
Bardzo podoba mi się ich sposób pracy. Są dyskretni i kulturalni. A w razie potrzeby wykazują się dużym refleksem.
Magda
Magda
5.0
02.11.2019
Widać, że serio przejmują się swoimi klientami. Stosują wszelkie środki, by im pomóc.
Agnieszka
Agnieszka
4.0
27.09.2019
Świetnie się z nimi współpracuje. Profesjonaliści w każdym calu. Nie może być już lepiej.
Daria
Daria
5.0
07.07.2019
Bardzo dobra agencja. Czuję się z nimi bezpiecznie. Już dawno powinnam zgłosić się do nich po pomoc.
Artur Skoczeń
Artur Skoczeń
4.0
19.11.2017
Nie są może najtansi na rynku ale prezentują dobry poziom usługi oraz dbają o zadowolenie klienta i szybko reagują na zgłaszane uwagi. Ochrona to jest to na czym sie panowie z Protego znają i mogę ich polecić. Reprezentuję jedną z Wspólnot mieszkaniowych w Warszawie i warszawskich agencji ochrony "przerobiłem" już kilka.
Aaaaąaa
Aaaaąaa
5.0
28.03.2017
Polecam. Panowie z Protego Security pilnują osiedla gdzie mieszkam. Jest duża różnica z poprzednią firmą. Pracownicy Protego zawsze ładnie wyglądają, widać że firma inwestuje w wizerunek. Są uprzejmi i kulturalni. Często widzę na osiedlu oznakowany samochód Protego Security (nawet w nocy gdy wychodzę na spacer z psem) więc myślę że nadzór i kontrola jest prowadzona w sposób właściwy.
Bruno M.
Bruno M.
5.0
22.10.2016
Obstawiali dla mnie tygodniową imprezę w samym centrum Warszawy. Ochroniarze z prawdziwego zdarzenia: wielkie chłopy, konkretne i zmotywowane. W poprzednich latach pracowałem z innymi firmami ochrony i zawsze miałem incydenty a tym roku było bez problemów. Nie są tani ale robotę dobrą robią. Dziękuję Panie Marcinie za dobrą robotę Pańskich chłopaków i do zobaczenia w przyszłym roku. Polecam tą ochronę w Warszawie.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
23.05.2015
Dalem 5 gwiazdek. Agencja ochrony ktora rekomenduje i polecam. Elastyczne podejscie do mnie jako klienta i szybkie reakcje na uwagi.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
27.04.2015
Polecam. Profesjonalnie i rzeczowo. Ochrona na wysokim poziomie. Moja rekomendacja jeżeli chodzi o ochronę bankietu.
Zobacz więcej (11)