Przegląd systemów monitoringu
Przegląd systemów monitoringu, Protego Security sp. z o.o., Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5272700300
REGON: 146862955
KRS: 0000475916
Rok założenia:
2013
Branża:
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Agencja Protego Security działa w branży od 2013 roku. Siedzibę firmy można znaleźć w Warszawie. Specjalizujemy się w ochronie osób i mienia.

Oferta

Bezpieczeństwo to niezwykle istotna sprawa. To uczucie, bez którego ciężko nam normalnie funkcjonować. Bywa, że wiemy z jakiego powodu czujemy się w jakimś zagrożeniu, a zdarza się, że nie mam pojęcia o czyhającym niebezpieczeństwie. W każdym z tych przypadków warto się jednak zabezpieczyć. Można to zrobić bardzo dyskretnie, lecz skutecznie.

Nasza firma gwarantuje takie usługi jak:
  • montaż alarmów,
  • przegląd systemów alarmowych,
  • konserwacja systemów alarmowych,
  • montaż systemów włamania,
  • montaż systemów napadu,
  • montaż systemów telewizji przemysłowe,
  • serwis systemów telewizji przemysłowej.
Poza tym podejmujemy się projektowania systemów kontroli dostępu, projektowania rejestracji czasu pracy oraz prowadzenia audytów bezpieczeństwa. Specjalnie dla naszych Klientów wykonujemy systemy mechanicznego zabezpieczenia obiektów. Pod ochronę bierzemy hotele, pensjonaty i biurowce. Zabezpieczamy także: imprezy plenerowe, imprezy masowe, konwoje.

Nasze sprzęty są to najwyższej jakości urządzenia cyfrowe. Gwarantujemy, że działają bez najmniejszych zarzutów i w pełnie spełniają swoje zadania. To w połączeniu z naszą kontrolą i reakcją na ewentualny alarm daje kompletne i profesjonalne zabezpieczenie. Zatrudniamy samych wykwalifikowanych specjalistów zarówno w dziedzinie ochrony, jak i multimediów. Wiemy, że liczą Państwo na naszą pomoc i nie mamy zamiaru niszczyć tego zaufania.

Można na nas liczyć w każdej sytuacji!

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Kontakt

Kontakt Protego Security sp. z o.o.

Protego Security sp. z o.o., Warszawa

Opinie (9)

Opinie o firmie Protego Security sp. z o.o.

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Piotr
Piotr
5.0
25.01.2020
Bardzo podoba mi się ich sposób pracy. Są dyskretni i kulturalni. A w razie potrzeby wykazują się dużym refleksem.
Magda
Magda
5.0
02.11.2019
Widać, że serio przejmują się swoimi klientami. Stosują wszelkie środki, by im pomóc.
Agnieszka
Agnieszka
4.0
27.09.2019
Świetnie się z nimi współpracuje. Profesjonaliści w każdym calu. Nie może być już lepiej.
Daria
Daria
5.0
07.07.2019
Bardzo dobra agencja. Czuję się z nimi bezpiecznie. Już dawno powinnam zgłosić się do nich po pomoc.
Artur Skoczeń
Artur Skoczeń
4.0
19.11.2017
Nie są może najtansi na rynku ale prezentują dobry poziom usługi oraz dbają o zadowolenie klienta i szybko reagują na zgłaszane uwagi. Ochrona to jest to na czym sie panowie z Protego znają i mogę ich polecić. Reprezentuję jedną z Wspólnot mieszkaniowych w Warszawie i warszawskich agencji ochrony "przerobiłem" już kilka.
Aaaaąaa
Aaaaąaa
5.0
28.03.2017
Polecam. Panowie z Protego Security pilnują osiedla gdzie mieszkam. Jest duża różnica z poprzednią firmą. Pracownicy Protego zawsze ładnie wyglądają, widać że firma inwestuje w wizerunek. Są uprzejmi i kulturalni. Często widzę na osiedlu oznakowany samochód Protego Security (nawet w nocy gdy wychodzę na spacer z psem) więc myślę że nadzór i kontrola jest prowadzona w sposób właściwy.
Bruno M.
Bruno M.
5.0
22.10.2016
Obstawiali dla mnie tygodniową imprezę w samym centrum Warszawy. Ochroniarze z prawdziwego zdarzenia: wielkie chłopy, konkretne i zmotywowane. W poprzednich latach pracowałem z innymi firmami ochrony i zawsze miałem incydenty a tym roku było bez problemów. Nie są tani ale robotę dobrą robią. Dziękuję Panie Marcinie za dobrą robotę Pańskich chłopaków i do zobaczenia w przyszłym roku. Polecam tą ochronę w Warszawie.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
23.05.2015
Dalem 5 gwiazdek. Agencja ochrony ktora rekomenduje i polecam. Elastyczne podejscie do mnie jako klienta i szybkie reakcje na uwagi.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
27.04.2015
Polecam. Profesjonalnie i rzeczowo. Ochrona na wysokim poziomie. Moja rekomendacja jeżeli chodzi o ochronę bankietu.