Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5272700300
REGON: 146862955
KRS: 0000475916
Rok założenia:
2013
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Siedziba naszej firmy Protego Security znajduje się w Warszawie. Zapewniamy profesjonalne usługi ochrony. Na rynku działamy nieprzerwanie od 2013 roku. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Firma Protego Security działa w branży usług ochroniarskich od kilku lat. Działamy na podstawie koncesji MSWiA nr L-0322/13 zajmując się ochroną osób i mienia.

Czym dokładnie trudni się Protego Security z Warszawy?

Bieżąca oferta naszej firmy to:
 • ochrona fizyczna i techniczna Klienta,
 • przygotowanie oraz zabezpieczenie miejsc pobytu osoby ochranianej,
 • przygotowanie oraz zabezpieczenie tras przejazdów, przelotów osoby ochranianej,
 • ochrona posesji, obiektów mieszkalnych, biurowych itp.,
 • zapewnienie bezpieczeństwa podczas wyjazdów służbowych oraz wypoczynkowych,
 • kompleksowe zabezpieczenie rozmów, spotkań oraz negocjacji biznesowych,
 • ochrona delegacji zagranicznych wycieczek,
 • ochrona spotkań biznesowych (sprawdzenia antypodsłuchowe oraz pirotechniczne),
 • ochrona koncertów i tras koncertowych,
 • indywidualne według życzenia Klienta.
Zapewniamy, że wszelkie usługi wykonujemy profesjonalnie i kompleksowo.

Co charakterystycznego jest w naszej agencji?

Naszą agencję wyróżnia profesjonalne i odpowiedzialne podejście do obowiązków. W zakresie ochrony osobistej od podstaw tworzymy całościowy system bezpieczeństwa osobistego zgodnie z zaproponowanymi i uzgodnionymi warunkami i procedurami bezpieczeństwa. Dotyczą one ochrony czasowej lub stałej. Usługi świadczymy w pełnej dyskrecji lub na życzenie Klienta, w umundurowaniu, czy też w oznakowanych pojazdach. Zawsze w pełni skutecznie.

W każdym przypadku jesteśmy dobrze przygotowani, analizując wcześniej ważne aspekty. Zatrudniamy najwyższej klasy specjalistów posiadających doświadczenie również w siłach specjalnych. W pełni szanujemy życie prywatne naszego Klienta i dlatego działamy z możliwie największą dyskrecją dotyczącą wszelkich szczegółów i tajemnic związanych z osobą ochranianą.

Nie krępujemy naszych Klientów w żaden sposób. W razie potrzeby zapewniamy zabezpieczenie oraz transport medyczny dla osób chorych lub niepełnosprawnych. Dodatkowo opracowujemy plan wizyt oraz podróżowania dla osób, które wymagają ochrony.

Czym dodatkowo zajmuje się agencja Protego Security?

W skład naszych usług wchodzi także zapobieganie porwaniom i aktom terroru wymierzonym w członków rodziny Klienta. W razie potrzeby nasi agenci pełnią rolę kierowców m.in. odwożąc dzieci do szkoły. Mogą również przebywać z osobami chronionymi we wszystkich potencjalnie niebezpiecznych miejscach.

W związku z zabezpieczeniem wyjazdów szczegółowo opracowujemy plan ochrony przejazdu analizując rozkład zajęć Klienta. Poza tym podejmujemy się zabezpieczenia różnych imprez takich, jak choćby eventy firmowe, przyjęcia okolicznościowe, rauty, cocktaile, pikniki, bankiety i inne, lecz również imprezy masowe, jak koncerty, zawody sportowe, wydarzenia artystyczne, imprezy integracyjne, czy plenerowe.

Doskonale realizujemy ochronę obiektów, w tym luksusowych hoteli, pensjonatów, biurowców, czy obiektów biznesowych i mieszkaniowych.

Do naszych obowiązków należy tez konsulting pobytowy. W jego ramach zapewniamy pełną obsługę zagranicznego gościa włącznie z zapewnianiem przejazdu z lotniska na miejsce pobytu i z powrotem, zorganizowaniem bazy kulinarnej dopasowanej do upodobań Gościa, a nawet rozrywkę.

Ponadto przygotowaliśmy dla naszych Klientów również takie usługi jak:
 • montaż, serwis, przeglądy i konserwacja systemów alarmowych (włamania, napadu, pożaru i innych),
 • montaż, serwis, przeglądy i konserwacja systemów telewizji przemysłowej,
 • projektowanie i wykonanie systemów kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy,
 • projektowanie i wykonanie systemów mechanicznego zabezpieczenia obiektów,
 • audyty bezpieczeństwa.
Gwarantujemy, że wykonujemy nasze obowiązki w pełni profesjonalnie, o czym świadczą choćby liczne certyfikaty i homologacjami oraz uprawnienia naszych agentów. W podejmowanych działaniach wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt. Dobro Klienta zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Do ochrony używamy wszelkich możliwych środków bezpieczeństwa.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Artykuły

Prewencja drogą do pełnego bezpieczeństwa
Prewencja drogą do pełnego bezpieczeństwa
Zapewnienie bezpieczeństwa na wszystkich polach bliskich osób jest niezwykle ważne dla każdego człowieka

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Protego Security sp. z o.o.

Protego Security sp. z o.o., Warszawa

Słowa kluczowe

Opinie (8)

Opinie o firmie Protego Security sp. z o.o.

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Bruno M.
Bruno M.
5.0
22.10.2016
Obstawiali dla mnie tygodniową imprezę w samym centrum Warszawy. Ochroniarze z prawdziwego zdarzenia: wielkie chłopy, konkretne i zmotywowane. W poprzednich latach pracowałem z innymi firmami ochrony i zawsze miałem incydenty a tym roku było bez problemów. Nie są tani ale robotę dobrą robią. Dziękuję Panie Marcinie za dobrą robotę Pańskich chłopaków i do zobaczenia w przyszłym roku. Polecam tą ochronę w Warszawie.
Magda
Magda
5.0
02.11.2019
Widać, że serio przejmują się swoimi klientami. Stosują wszelkie środki, by im pomóc.
Agnieszka
Agnieszka
4.0
27.09.2019
Świetnie się z nimi współpracuje. Profesjonaliści w każdym calu. Nie może być już lepiej.
Daria
Daria
5.0
07.07.2019
Bardzo dobra agencja. Czuję się z nimi bezpiecznie. Już dawno powinnam zgłosić się do nich po pomoc.
Artur Skoczeń
Artur Skoczeń
4.0
19.11.2017
Nie są może najtansi na rynku ale prezentują dobry poziom usługi oraz dbają o zadowolenie klienta i szybko reagują na zgłaszane uwagi. Ochrona to jest to na czym sie panowie z Protego znają i mogę ich polecić. Reprezentuję jedną z Wspólnot mieszkaniowych w Warszawie i warszawskich agencji ochrony "przerobiłem" już kilka.
Aaaaąaa
Aaaaąaa
5.0
28.03.2017
Polecam. Panowie z Protego Security pilnują osiedla gdzie mieszkam. Jest duża różnica z poprzednią firmą. Pracownicy Protego zawsze ładnie wyglądają, widać że firma inwestuje w wizerunek. Są uprzejmi i kulturalni. Często widzę na osiedlu oznakowany samochód Protego Security (nawet w nocy gdy wychodzę na spacer z psem) więc myślę że nadzór i kontrola jest prowadzona w sposób właściwy.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
23.05.2015
Dalem 5 gwiazdek. Agencja ochrony ktora rekomenduje i polecam. Elastyczne podejscie do mnie jako klienta i szybkie reakcje na uwagi.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
27.04.2015
Polecam. Profesjonalnie i rzeczowo. Ochrona na wysokim poziomie. Moja rekomendacja jeżeli chodzi o ochronę bankietu.