Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8943163932
REGON: 38816160400000
KRS: 0000883784
Dodatkowe kontakty:

795 777 790

Rok założenia:
2010

O firmie

Zabezpieczenia antywłamaniowe, Protect Vehicle Security Białek Zieliński Sp.j., Wrocław PROTECT VEHICLE SECURITY to polski producent zabezpieczeń transportowych PVS oraz autoryzowany i wyłączny przedstawiciel holenderskich firm: SBS Safety & Security Products BV, a także elektronicznych zabezpieczeń zaawansowanych z kontrolą dostępu marki MAPLE z Wielkiej Brytanii oraz rozwiązań telematycznych niemieckiej firmy THEFTEX, tak więc w jednym miejscu klienci mają wszelkie rozwiązania systemów zabezpieczeń, doradztwo i wsparcie techniczne.

Współpracujemy z firmami transportowymi i bazami logistycznymi w całej Europie. Nasze produkty to autorskie, nowatorskie projekty i rozwiązania, które są objęte Międzynarodową Ochroną Własności Intelektualnej oraz Międzynarodowymi Patentami.

Od 2018 roku jesteśmy członkiem TAPA i uznanym w gronie firm transportowych i producentów dóbr konsumpcyjnych dostawcą rozwiązań bezpieczeństwa.

Oferta

Nasi konstruktorzy stale pracują i udoskonalają zabezpieczenia z serii PROTECT VEHICLE. SBS Safety & Security Products jest naszym wiodącym Partnerem i stanowi doskonałe wzmocnienie naszej oferty. Produkty SBS zostały wprowadzone na rynek polski w roku 2014, a na rynku europejskim już pojawiły się już pod koniec lat 90. ubiegłego stulecia. Skuteczność ich działania docenili wiodący, producenci dóbr konsumpcyjnych, między innymi tacy jak: LG, SAMSUNG, British American Tobacco, Amazon, a także większość wiodących europejskich przewoźnicy.

Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się produkty THEFTEX, które wzbogacają wachlarz zabezpieczeń przeciwkradzieżowych do naczep plandekowych i monitorowania pojazdów. ORLACO, to z kolei systemy kamer zapewniających widoczność i bezpieczeństwo wokół specjalistycznych sprzętów.

Systemy telematyczne Fela, Maple, Theftex, które obecnie są niezbędną i integralną częścią zabezpieczeń mechanicznych, spełniają praktycznie wszystkie oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, zapewniając im komfort stałego monitorowania stanu i pozycji przewożonych ładunków.

Celem i misją naszej firmy jest przygotowanie firmy transportowych do międzynarodowych audytów związanych z podnoszeniem poziomu bezpieczeństwa świadczonych przez nich usług transportowych i logistycznych w łańcuchu dostaw.
Dzięki zabezpieczeniom PROTECT-VEHICLE, SBS, THEFTEX, ORLACO, firmy spedycyjne specjalizujące się zarówno w transporcie drogowym, kolejowym i morskim, jak i również w kompleksowych usługach logistycznych, zyskują wiarygodność u swoich Klientów i jednocześnie dają bezcenne poczucie bezpieczeństwa przewożonego ładunku w całym łańcuchu dostaw.

W ofercie SBS-PVS  znajdziemy bogatą gamę tego typu systemów o nazwie SBS-BDL i SBS TURTLE. Nadają się one do prawie każdego typu kontenera, chłodni, naczepy z plandeką i przyczepy samochodu ciężarowego także nie wyposażonych w zewnętrzne pręty blokujące. Blokady te skutecznie zabezpieczają tylne drzwi skrzydłowe.

Sercem każdego zabezpieczenia są kłódki. Do wyboru są kłódki marki Abloy PL358 ze stali hartowanej z dodatkiem boru lub jej ekonomiczną i równie skuteczny odpowiednik SBS PL7000. Opcjonalnie w kłódkach istnieje możliwość wykonania zamków w oddzielnych kodach jak i w systemie Master Key (jeden klucz Matka – otwierający wszystkie blokady w systemie). Obie kłódki gwarantują najwyższy stopień odporności na włamanie a dorobienie do nich klucza poza siecią SBS jest niemożliwe i podlega stałej kontroli i jest ewidencjonowane.

W ofercie wrocławskiego producenta oprócz zabezpieczeń samych drzwi znajdziemy także specjalne systemy blokujące sworzeń naczepy o nazwie PV-06 KING PIN Lock. Mają one chronić odczepioną  naczepę przed jej nieupoważnionym podpięciem do ciągnika i kradzieżą. Blokada ma postać stalowego cylindra z zamkniętym dnem. Z boku cylindra umieszczona jest tuleja zamkowa z wkładką zamkową. Zdejmowanie cylindra odbywa się za pomocą klucza. Wkładka zamkowa Gerda (5 kl. bezpieczeństwa w testach IMP), użyta w blokadach serii PV-06 jest zabezpieczona przed zanieczyszczeniami, odporna na wilgoć, niskie temperatury, przewiercenia oraz wibracyjne metody włamań.

Przestępczość, która dotyka przewożonych towarów staje się coraz częstszym i uciążliwym procederem i dlatego zabezpieczenia pojazdów dostawczych muszą stale ewoluować, aby zwalczać to ciągle zmieniające się zagrożenie. Dzięki modułowej konstrukcji serii INLOCK IQ można dostosować system do indywidualnych wymogów bezpieczeństwa.

System INLOCK IQ posiada zindywidualizowane automatyczne powiadomienia alarmowe w przypadku: nieautoryzowanego dostępu oraz zmiany trasy lub miejsca rozładunku. Ponadto zapewnia dodatkowe narzędzia internetowe, w tym;
  • drzwi otwarte/zamknięte,
  • kody PIN,
  • numery plomb,
  • stan zamka: drzwi zaryglowane/nie zaryglowane,
  • napięcie akumulatora,
  • silnik włączony/wyłączony,
  • położenie GPS,
  • rozszerzone funkcje raportowania.
Nasza firma podsiada w ofercie także niezwykle popularny i skuteczny system BDI IQ Integritas dla firm poszukujących inteligentnych rozwiązań w rozsądnej cenie. Jest doskonałą alternatywą dla rozbudowanych i w pełni profesjonalnych rozwiązań serii INLOCK IQ.

System BDI Integritas jest zintegrowaną plombą elektryczną i mechanizmem zamykania o dużej wytrzymałości wyposażonym we własne źródło zasilania. Zaprojektowano go w celu poprawy wydajności i zapewnienia większego poziomu kontroli dla operatora. Jest on elastycznym rozwiązaniem, które można dostosować do własnych wymogów. Na przykład, system ten można instalować wewnątrz lub na zewnątrz, może być zamykany ręcznie lub automatycznie, a nawet za pośrednictwem zmnieniających się losowo kodów PIN.
Integritas zapewnia także całkowitą przejrzystość działania. Każde zdarzenie przy drzwiach, numer plomby i szczegółowe informacje o odpowiedzialnej osobie są automatycznie rejestrowane w ramach obszernej ścieżki audytu.

Wideo

Kontakt

Kontakt Protect Vehicle Security Białek Zieliński Sp.j.

Protect Vehicle Security Białek Zieliński Sp.j., Wrocław

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Protect Vehicle Security Białek Zieliński Sp.j.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.