Profesjonalne biuro projektowe
Profesjonalne biuro projektowe, Protech, Kutno

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
09:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7742761933
REGON: 100309094
Rok założenia:
2007
Branża:

O firmie

Przedsiębiorstwo Protech to biuro projektowe, które znajduje się w Kutnie, w województwie łódzkim. Specjalizujemy się w usługach projektowo-kosztorysowych. Na rynku działamy od 2007 roku. Nasi fachowcy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, by sprostać oczekiwaniom wszystkich klientów. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Oferta

Protech to firma, która specjalizuje się w wykonywaniu projektów budowlanych różnego typu oraz projektowaniu konstrukcyjnym i instalacyjnym. Swoją ofertę kierujemy zarówno do dużych firm budowlanych, spółdzielni mieszkaniowych, jak i urzędów miast oraz prywatnych przedsiębiorców. Każdą inwestycję rzetelnie wyceniamy, mając na uwadze wszystkie czynniki. Podejmujemy się przygotowywania nawet najbardziej wymagających projektów architektoniczno-konstrukcyjnych. Oferujemy także projekty sieci zewnętrznych.

Wykonujemy usługi architektoniczne:
  • domów i mieszkań
  • sieci zewnętrznych
  • wodno-kanalizacyjnych
  • gazowych
  • centralnego ogrzewania
  • powierzchni budowlanych
  • wentylacyjno-klimatyzacyjnych
  • kotłowni
Zespół fachowców dba o to, by każde realizowane zlecenie było zgodne z oczekiwaniami klientów. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny i rzetelny, aby w pełni zadowolić naszych klientów.

Posiadamy niezbędne doświadczenie. Sięgamy po nowoczesne rozwiązania i innowacyjne, aby sprostać Państwa wymaganiom i nadążyć za prężnie rozwijającą się branżą, sięgamy po nowoczesne rozwiązania i innowacyjne pomysły projektowe. Gwarantujemy fachowe doradztwo oraz pomoc w doborze optymalnego rozwiązania. Bezwzględnie przestrzegamy zatwierdzonych terminów.

Sporządzamy kosztorysy oraz specyfikacje techniczne. Wydajemy certyfikaty energetyczne. Współpracujemy z najlepszymi projektantami, inżynierami z branży budowlanej oraz kosztorysantami. Jesteśmy profesjonalistami, dlatego zapewniamy, że korzystając z naszych usług, mogą mieć Państwo pewność projektu nieodbiegającego od najwyższych europejskich standardów.

Zachęcamy do kontaktu!

Artykuły

Jakie usługi oferuje profesjonalne biuro projektowe?
Jakie usługi oferuje profesjonalne biuro projektowe?
Profesjonalne biuro projektowe to przede wszystkim kompleksowość usług. Co znajdziemy w jego ofercie?

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Protech

Protech, Kutno

Słowa kluczowe

Opinie (1)

Opinie o firmie Protech

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Mikołaj
Mikołaj
5.0
28.07.2019
Znakomite biuro architektoniczne. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą. Profesjonalne podejście do klienta, przyjemna atmosfera i godna podziwu wiedza branżowa poskutkowały niezwykle udanym projektem domu. Dziękuję!