Produkcja części zamiennych i zagłówków do aut
Produkcja części zamiennych i zagłówków do aut, Proseat sp. z o.o., Czechowice-Dziedzice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5470245204
Rok założenia:
1993

O firmie

Firma Proseat ma swoją siedzibę w Czechowicach-Dziedicach w województwie śląskim. Naszą działalność prowadzimy od 1993 roku. Wieloletnie doświadczenie pomogło nam wyspecjalizować się w dziedzinie produkcji części zamiennych, zagłówków i podłokietników.

Oferta

Wysokiej jakości produkty, na których się skupiamy, to przede wszystkim części samochodowe. Naszym Klientom zapewniany gwarancje trwałości materiałów, a także terminowość realizowania powierzonych nam zadań. Bogata oferta, którą dysponuje nasze przedsiębiorstwo to również zagłówki do samochodów i podłokietniki.Aktywne działanie na rynku od wielu lat wykształciło w nas fachową, indywidualną obsługę każdego Klienta. Pracownicy, których zatrudniamy to ludzie dzielący swoją pracę z zainteresowaniami, przez co są w stanie rozwiać wszelkie wątpliwości i doradzić w kwestii zakupu produktu.
W ofercie naszej firmy znajdą Państwo między innymi:
  • części zamienne do aut
  • podłokietniki do samochodów
  • zagłówki do samochodów
Ponadto, przedsiębiorstwo na życzenie klienta zajmie się produkcją pianek poliuretanowych, wykorzystywanych do wypełniania foteli samochodowych. Nowoczesna technologia i posiadane przez nas certyfikaty gwarantują wykonanie zarówno części samochodowych, jak i zagłówków w najwyższej jakości.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z oferty firmy Proseat z Czechowic-Dziedzic, jak również odwiedzenia naszej strony internetowej.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Proseat sp. z o.o.

Proseat sp. z o.o., Czechowice-Dziedzice

Opinie (0)

Opinie o firmie Proseat sp. z o.o.